PÄIVITETYT SIVUT
Pyöräilytulokset 14.7
YLE Urheilu 14.7
CUP-pisteet 14.7
Tiedotteet 6.7
Videot 3.7
Pirkanmaa 3.7
Kisakalenteri 23.6
Tukijat 6.6
Viikkotempot 21.5
Cyclingcup säännöt 26.4
Seura siirrot 3.4
 

SORILAN TEMPO AJALTA 24.4-18.9.2013

               
PVM LUOKKA SUKUNIMI ETUNIMI SEURA KM AIKA OSALLISTUI
18.9 M-Elite Pyykönen Pasi  Koil 10 15:39,7 1
               
11.9 Miehet Strandvall Matias T:re 10 14:04,1 1
  Miehet Huhtala Pasi TT226 10 15:02,8 2
               
4.9 M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 14:28,7 1
  Miehet Huhtala Pasi TT226 10 14:55,9 2
  N Huhtala Anna TT226 10 18:26,2 3
               
28.7 M-40 Ollila Jari  P-Union 10 13:40,5 1
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 14:35,1 2
  M-30 Leo Patrick  P-Union 10 14:49,6 3
  N-Elite Pensaari Pia  TVC 10 14:54,2 4
  M-30 Huhtala Pasi TT226 10 15:46,7 5
  M-65 Hovi Seppo  P-Union 10 16:52,7 6
               
21.8 M-Elite Niemi Jarkko  Koil 10 13:22,3 1
  M-40 Ollila Jari  P-Union 10 13:32,7 2
  N-Elite Pensaari Pia  TVC 10 14:41,6 3
  M-30 Leo Patrick  P-Union 10 14:43,4 4
  M-Elite Repo Valtteri  P-P 10 15:41,3 5
  M-65 Hovi Seppo  P-Union 10 16:29,5 6
  N-30 Kylmäniemi Heli PKK 10 16:41,2 7
               
14.8   EI OSALLISTUJIA      
               
7.8   EI OSALLISTUJIA      
               
31.7 M-40 Ollila Jari  P-Union 10 13:36,6 1
  M-30 Leo Patrick  P-Union 10 14:34,5 2
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 14:37,2 3
  N-Elite Pensaari Pia  TVC 10 15:02,0 4
  M-50 Mörö Pertti  P-Union 10 15:08,5 5
  M-30 Autio Ari  PKK 10 15:42,9 6
  M-60  Kääpä Lasse KuUs 10 15:56,2 7
  M-60 Mannila Seppo  P-Union 10 16:57,2 8
               
17.7 M-30 Leo Patrick  P-Union 10 14:32,8 1
  M-50 Lilja Jari PKK 10 14:40,7 2
  M-50 Kasanen Kari P-P 10 14:55,6 3
  M-60  Kääpä Lasse KuUs 10 16:43,3 4
  M-65 Hovi Seppo  P-Union 10 17:11,9 5
               
10.7 M-50 Kasanen Kari P-P 10 14:48,2 1
  M-50 Mörö Pertti  P-Union 10 15:16,3 2
  Miehet Välimäki Markus TT226 10 15:26,6 3
  M-65 Hovi Seppo  P-Union 10 16:50,2 4
               
3.7 Miehet Strandvall Matias T:re 10 14:34,5 1
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 14:36,1 2
  M-30 Huhtala Pasi TT226 10 15:59,1 3
  M-60  Kääpä Lasse KuUs 10 16:11,3 4
  N Viinikka Marika  HlT 10 17:59,8 5
               
26.6 M-30 Leo Patrick  P-Union 10 14:41,9 1
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 15:43,2 2
  N Viinikka Marika  HlT 10 18:41,8 3
               
19.6 M-40 Ollila Jari  P-Union 10 14:11,0 1
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 14:45,2 2
  M-30 Leo Patrick  P-Union 10 14:54,2 3
  M-30 Autio Jari  PKK 10 15:53,7 4
  M-30 Huhtala Pasi TT226 10 15:59,0 5
  N Viinikka Marika  HlT 10 18:51,2 6
               
12.6 N-Elite Pensaari Pia  TVC 10 15:30,2 1
  M-65 Hovi Seppo  P-Union 10 17:21,4 2
               
  N-Elite Pensaari Pia  TVC 10 14:58,8 1
5.6 M-Elite Pyykönen Pasi  P-Union 10 15:03,1 2
  M-30 Leo Patrick  P-Union 10 15:22,6 3
               
29.5 M-Elite Järvinen Henri  Velo8 10 14:04,2 1
  M-30 Leo Patrick  P-Union 10 14:54,4 2
  M-Elite Pyykönen Pasi  Koil 10 14:59,8 3
  M-40 Raitanen Ismo PKK 10 17:04,5 4
               
14.5 M-Elite Järvinen Henri  Velo8 10 13:51,4 1
  M-40 Ollila Jari  P-Union 10 14:13,2 2
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 14:57,0 3
  M-Elite Repo Valtteri  P-P 10 15:13,2 4
               
2.5 M-Elite Järvinen Henri  Velo8 10 13:53,5 1
  M-40 Ollila Jari  P-Union 10 14:51,6 2
  M-Elite Pyykönen Pasi  Koil 10 15:40,0 3
  M-30 Leo Patrick  P-Union 10 15:43,2 4
  N-Elite Pensaari Pia  TVC 10 15:49,3 5
  M-50 Mörö Pertti  P-Union 10 16:37,6 6
               
24.4 M-30 Leo Patrick  P-Union 10 15:24,2 1
  M-50 Mörö Pertti  P-Union 10 16:17,1 2
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 10 16:21,6 3