PÄIVITETYT SIVUT
Pyöräilytulokset 14.7
YLE Urheilu 14.7
CUP-pisteet 14.7
Tiedotteet 6.7
Videot 3.7
Pirkanmaa 3.7
Kisakalenteri 23.6
Tukijat 6.6
Viikkotempot 21.5
Cyclingcup säännöt 26.4
Seura siirrot 3.4
 

SORILAN VIIKKOTEMPO AJALTA 16.4-10.9. 2014

 MATKA 10 KM

PVM LUOKKA SUKUNIMI ETUNIMI SEURA AIKA  
             
10.9 M-30 Huhtala Pasi TT226 15:06,2 1
             
3.9 M-Elite Pökälä Samuel TWL 12:48,6 1
  Miehet Strandvall Matias T:re 13:52,4 2
  Miehet Välimäki Markus TT226 14:45,2 3
  M-30 Huhtala Pasi TT226 15:08,7 4
             
27.8 M-30 Leo Patrick  P-Union 14:39,0 1
             
20.8 M-Kilpa Repo Valtteri P-P 15:01,2 1
             
13.8 M-30 Niemi Jarkko  Koil 13:20,5 1
  M-30 Leo Patrick  P-Union 14:45,9 2
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:02,7 3
  M-30 Huhtala Pasi TT226 15:10,8 4
  M-60  Kääpä Lasse KuUs 15:57,1 5
  N Viinikka Marika  HlT 17:38,2 6
  M-10 Niemi Tomas-Casimir TY 18:44,4 7
             
6.8 M-30 Palonen Antti PKK 13:59,7 1
  M-Kilpa Toveri Petri CV 14:54,2 2
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:06,9 3
  M-30 Leo Patrick  P-Union 15:14,5 4
  M-60 Virhimo Tapio P-Union 16:41,1 5
             
30.7 M-Elite Niemi Jarkko  Koil 13:09,1 1
  M-30 Leo Patrick  P-Union 14:53,0 2
  M-30 Malin Kalle  TaSi 14:53,5 3
  M-50 Kasanen Kari P-P 14:55,7 4
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:05,5 5
  N Viinikka Marika  HlT 18:03,2 6
             
23.7 M-30 Leo Patrick  P-Union 14:50,2 1
  M-50 Kasanen Kari P-P 14:57,1 2
             
16.7 M-30 Palonen Antti PKK 13:57,1 1
  M-30 Leo Patrick  P-Union 14:56,9 2
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:03,2 3
  M-40 Hankiola Petri CCH 16:08,8 4
  N Viinikka Marika  HlT 17:43,1 5
             
9.7 M-30 Urmas Stefani CV 13:23,2 1
  Miehet Strandvall Matias T:re 14:27,3 2
  M-30 Leo Patrick  P-Union 14:53,4 3
  M-Kilpa Toveri Petri TaPU 14:54,0 4
  M-40 Korin Toni PKK 15:07,4 5
  M-30 Huhtala Pasi TT226 15:26,4 6
  M-30 Laitinen Pekka PKK 16:33,9 7
             
25.6 M-30 Palonen Antti PKK 14:40,0 1
  M-30 Leo Patrick  P-Union 15:12,2 2
  M-Kilpa Jutila Juuso  LaPy 15:16,8 3
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:28,0 4
  N Viinikka Marika  HlT 18:42,1 5
  M-10 Niemi Tomas-Casimir  TY 20:18,6 6
             
18.6 M-30 Leo Patrick  P-Union 14:58,5 1
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:13,1 2
  M-Kilpa Toveri Petri TaPU 15:32,2 3
             
11.6 M-30 Leo Patrick  P-Union 14:51,2 1
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:04,3 2
  M-30 Malin Kalle  TaSi 15:57,4 3
  N Viinikka Marika  HlT 18:19,9 4
  M-12 Niemi Jonni-Micael  TY 19:57,7 5
  M-10 Niemi Tomas-Casimir  TY 20:11,4 6
             
4.6 M-50 Lilja Jari P-Union 14:19,5 1
  M-30 Malin Kalle TaSi 15:37,6 2
             
28.5 M-30 Syrjälä Teppo P-Union 14:48,7 1
             
21.5 M-30 Syrjälä Teppo P-Union 14:51,7 1
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:04,0 2
  N Viinikka Marika  HlT 18:27,3 3
             
14.5 M-30 Leo Patrick  P-Union 14:55 1
  M-30 Syrjälä Teppo P-Union 14:55 2
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:30 3
             
7.5 M-30 Leo Patrick  P-Union 14:55,5 1
  M-Elite Viinikka Tapio  HlT 15:16,5 2
  M-30 Palonen Antti PKK 15:36,1 3
             
30.4 Miehet Sompi Jouni TTH 15:10,4 1
             
23.4. M-30 Leo Patrick  P-Union 15:30 1
  M-40 Viinikka Tapio  HlT 15:52 2
  M-50 Mörö Pertti  P-Union 16:30 3
             
16.4. M-30 Leo Patrick  P-Union 15:31,9 1
  M-50 Henriksson Hannu PKK 17:10,7 2