PÄIVITETYT SIVUT
Kisakalenteri 03.04
SEURASIIRROT 02.04
KORONAVIRUS 02.04
Tukijat 12.3
Pyöräilytulokset 8.3
Tiedotteet 3.2
YLE Urheilu 1.12
 

PIRKKALAN NOPEAT 2015

MATKA 10,5 KM

PARAS AIKA MERKITTY PUNAISELLA

 
LUOKKA SUKUNIMI ETUNIMI SEURA AIKA AJETTU
M-30 Argillander Jani Tajut 15:13,4 07.07
Miehet Aro Anton CV 14:16,2 12.05
Miehet Autio Ari PKK 16:48,2 07.07
M-18 Hanhioja Oskari P-P 17:03,2 02.06
M-16 Hara Jere ProMTB 16:26,4 07.07
N-40 Harrison Taru PKK 17:07,9 19.05
M-50 Henriksson Hannu  TT226 16:29,1 21.07
Miehet Huttunen Anssi Koil 15:58,4 05.05
M-30 Hytönen Lasse TT226 16:22,8 28.07
M-30 Häkkinen Jere TT226 15:38,4 14.07
M-30 Hänninen Teemu Tajut 15:45,6 23.06
M-40 Ikonen Ossi TT226 19:44,2 19.05
M-40 Ilonen Samu  TVC 15:38,8 19.05
N-14 Itäpää Milana P-P 19:54,3 21.07
N-12 Itäpää Milja P-P 21:25,2 21.07
Naiset Jussila Outi P-P 14:44,6 28.07
M-30 Kaikkonen Markus TT226 16:13,1 28.04
M-30 Keskinen Antti TT226 16:47,3 28.07
M-40 Kirjavainen Petri P-Union 17:52,8 28.04
M-50 Koivuniemi Jussi PKK 16:54,3 14.07
N-30 Kylmäniemi Heli PKK 17:05,9 30.06
M-10 Kylmäniemi Kalle PKK 28:58,3 30.06
M-65 Kääpä Lasse KuUs 16:53,4 21.07
Miehet Laakkonen Leo HIT 14:32,7 21.04
M-30 Laikola Pauli  P-Union 16:36,1 28.04
M-40 Laine Max PKK 16:38,6 23.06
M-40 Laitinen Mikko TT226 18:31,2 26.05
M-30 Leo Patrick P-Union 15:25,6 21.07
M-40 Leuku Kari Tajut 15:48,8 07.07
M-50 Lilja  Jari P-Union 15:03,8 19.05
M-50 Litamanen Petri Tajut 16:53,8 14.07
M-50 Litmanen Petri Tajut 16:12,4 28.07
Miehet Manninen Juuso Tajut 16:52,6 05.05
M-60 Muilu Matti P-P 16:19,4 28.07
M-75 Myyryläinen Kyösti  P-Union 21:04,2 28.07
Miehet Niemi Jarkko KoiI 13:26,4 21.07
M-14 Niemi Jonni-Micael  TY 20:17,9 07.07
M-12 Niemi Tomas-Casimir  TY 21:39,7 07.07
Miehet Niemi Marco-Tapio TY 14:49,2 21.07
M-55 Noppari Seppo PKK 16:28,4 14.07
M-40 Ollila Jari P-Union 13:55,7 14.07
Miehet Palonen Antti P-Union 13:58,5 14.07
M-40 Pasanen Santtu KoiI 13:30,2 14.07
Miehet Pensasmaa Artturi P-P 14:51,9 02.06
M-18 Pöytälaakso Akseli P-P 18:41,9 30.06
M-50 Salonen Esa PKK 17:29,1 02.06
M-40 Sauvala Hannu TT226 16:01,6 02.06
M-14 Seppälä Veeti P-P 19:47,3 21.07
M-14 Seppälä Veeti P-P 19:11,4 28.07
M-40 Sjöblom Juha TT226 16:18,4 19.05
N-40 Sjöblom Jaana TT226 18:35,6 09.06
M-30 Sorjonen Jaakko Atmos piiri 16:21,8 02.06
M-55 Suuronen Ilmo Tajut 16:32,0 19.05
N-50 Suuronen Teija Tajut 19:12,9 23.06
N-30 Suvanto Aurora TT226 21:29,1 14.07
Naiset Tanskanen Heidi PKK 19:27,7 16.06
M-40 Tiri Antti TT226 16:13,1 02.06
M-40 Toivanen Timo-Jaakko Picaro 15:18,2 23.06
Miehet Urmas Stefani CV 13:57,2 28.07
M-40 Vilpola Jiri TT226 14:46,1 07.07
M-30 Vähä-Ypyä Henri TreTriK 16:05,6 12.05
M-30 Välimäki Markus TT226 15:14,4 28.07