PÄIVITETYT SIVUT
CUP-pisteet 17.7
Pyöräilytulokset 14.7
YLE Urheilu 14.7
Tiedotteet 6.7
Videot 3.7
Pirkanmaa 3.7
Kisakalenteri 23.6
Tukijat 6.6
Viikkotempot 21.5
Cyclingcup säännöt 26.4
Seura siirrot 3.4
 
VIIKKOTEMPO PIRKKALA / LENTOKENTTÄ AJALTA 4.8-1.9.2015
MATKA KAIKILLA 9,6 KM







PVM LUOKKA SUKUNIMI ETUNIMI SEURA AIKA







1.9 M-30 Argillander Jani Tajut 13:54,3 1

Miehet Lehtonen Tarmo PKK 14:33,5 2

M-50 Järvinen Seppo Picaro 16:04,3 3

M-18 Pöytälaakso Akseli P-P 16:36,8 4

N-50 Suuronen Teija Tajut 16:52,3 5







25.8 Miehet Niemi Jarkko KoiI 12:56,8 1

Miehet Palonen Antti P-Union 13:16,9 2

M-40 Ollila Jari P-Union 13:22,5 3

M-30 Argillander Jani Tajut 14:32,3 4

M-30 Vähä-Ypyä Henri TreTriK 14:55,6 5

M-30 Hänninen Teemu Tajut 15:23,4 6

M-40 Leuku Kari Tajut 15:36,9 7

M-30 Autio Ari PKK 15:53,3 8

M-30 Hytönen Lasse TT226 16:04,3 9

M-50 Järvinen Seppo Picaro 16:52,2 10

M-18 Pöytälaakso Akseli P-P 17:16,5 11

N-50 Suuronen Teija Tajut 17:35,4 12

M-80 Myyryläinen Kyösti  P-Union 20:06,5 13







18.8 Miehet Niemi Jarkko KoiI 12:17,7 1

Miehet Urmas Stefani CV 12:40,7 2

Naiset Jussila Outi P-P 13:47,0 3

M-30 Leo Patrick P-Union 14:03,5 4

Miehet Mäkelä Jouko Ei seuraa 14:14,1 5

Miehet Lehtinen Tarmo PKK 14:37,9 6

M-55 Noppari Seppo PKK 14:56,6 7

M-30 Autio Ari PKK 14:57,7 8

M-40 Leuku Kari Tajut 15:01,1 9

M-65 Kääpä Lasse KuUs 15:29,0 10

M-50 Järvinen Seppo Picaro 15:48,3 11

M-18 Pöytälaakso Akseli P-P 16:02,0 12

M-40 Koponen Mikko PKK 16:14,6 13

N-50 Suuronen Teija Tajut 16:38,2 14







11.8 M-40 Pasanen Santtu KoiI 12:43,4 1

Miehet Niemi Jarkko KoiI 13:05,3 2

Miehet Urmas Stefani CV 13:13,2 3

M-30 Argillander Jani Tajut 14:36,1 4

Naiset Jussila Outi P-P 14:36,2 5

M-30 Leo Patrick P-Union 15:04,4 6

Miehet Lehtinen Taisto TT226 15:22,3 7

Miehet Huhtala Pasi TT226 15:36,0 8

M-40 Nevalainen Pasi Tajut 15:45,3 9

M-55 Noppari Seppo PKK 15:52,4 10

M-65 Kääpä Lasse KuUs 16:06,3 11

M-30 Autio Ari PKK 16:17,9 12

M-40 Kirjavainen Petri P-Union 16:30,9 13

M-50 Järvinen Seppo Picaro 16:39,8 14

M-18 Pöytälaakso Akseli P-P 17:03,1 15

M-14 Seppälä Veeti P-P 18:43,7 16







4.8 Miehet Palonen Antti P-Union 13:17,1 1

Miehet Strandvall Matias TT226 13:18,6 2

M-30 Argillander Jani Tajut 14:30,2 3

M-30 Hänninen Teemu Tajut 14:30,6 4

M-60 Muilu Matti P-P 14:58,6 5

M-30 Hytönen Lasse PKK 15:21,0 6

M-40 Nevalainen Pasi Tajut 15:32,5 7

M-65 Kääpä Lasse KuUs 15:40,4 8

M-50 Järvinen Seppo Picaro 16:05,1 9

M-40 Koponen Mikko PKK 16:40,4 10

M-80 Myyryläinen Kyösti  P-Union 18:56,4 11

N-14 Itäpää Milana P-P 18:59,9 12

N-12 Itäpää Milja P-P 19:33,0 13