PÄIVITETYT SIVUT
Kisakalenteri 26.01
SEURASIIRROT 11.01
Tulospalvelu 13.01
Pirkanmaa 09.11
Videot 02.11
Pyöräilytulokset 31.10
YLE Urheilu 31.10
MYYNTIPALSTA 18.10
CUP-pisteet 11.10
Neuvoja pyöräilyyn 22.06
Tiedotteet 17.5
Tukijat 12.3
 

TULOKSET 2020

HUOM !!! SIVUJEN YLLÄPITÄJÄNÄ EN OLE VASTUUSSA TULOSTEN OIKEELLISUUDESTA.

HUOM !!! JOS SININEN BUSSI ON KILPAILUPAIKALLA.

Jos huomaat puutteita tai virheitä tuloksissa. Tarkistakaa tulosten oikeellisuus sähköpostilla tai numerosta 0400 693 961 vaihtoehtoisesti kyseessä olevan kilpailun järjestäjältä.

SININEN BUSSI MAALIKAMERA KUVAT

 

 

Vantaa Cyclocross SM-kilpailut 2021. 31.10 

Porvoo, Kokonniemi 25.10 

Jyväskylä MTB Marathon XCM # 3 10.10

Tampere Pirkka MTB XCM # 2. 4.10

Espoo BMX Racing Cup # 5 26.9

Kokkola XCO  SM+ISM 20.9

Tampere Rosendahl GP Škodacup 6 20.9

Kokkola XCE  SM+ISM 19.9 

Messilä Finlandia MTB XCM 13.9

Ulvila Lattomeri ajo Škodacup # 5 13.9

Espoo Luukin XCM 6.9

Porvoo Kerkkoon ajot 6.9

Kirkkonummi Trial Cup Cup # 5 6.9

Kirkkonummi Trial Cup Cup # 4.  5.9 

Rajamäki  SM-XCM 30.8

Kankaanpää Syysetapit Škodacup lopputulokset 29-30.8

Kankaanpää Syysetapit Škodacup maantieajot # 4 30.8

Kankaanpää Syysetapit Škodacup Prologi 29.8   Syysetapit Škoda kortteli 29.8

Turku BMX Racing Cup # 4 29.8

Helsinki Rata CUP kauden päätös 2020 23.8

Pudasjärvi  SM-maantie M-Elite, M-U23 Škoda cup # 3 23.8

Pudasjärvi  SM-maantie M-18, N-Elite, N-18, Škoda cup # 3 22.8

Lappeenranta Kalevan kierros 22.8

Laukaa BMX Racing Cup # 3 22. 8

Turenki Vintek DH Cup # 5 22.8

Pudasjärvi SM-kilpailut aika-ajo 21.8

Jyväskylä Trial Trial Cup Cup # 2 16.8

Espoo Škoda cup # 2 . 16.8

Helsinki BMX Racing Cup # 2 16.8

Jyväskylä Trial SM 15.8

Helsinki Rata CUP 2020 / Omnium 15.8

Valkeakoski Korkeakangas-XCO Valkeakoski XCO # 1 15.8

Helsinki SM BMX Racing 15.8

Pudasjärvi  Iso-Syöte  ISM-maantie 9.8

Lahti Fellmannínajot kortteli 8.8

Imatra Imatra XCM XCM 1# 8.8

Pudasjärvi Iso-Syöte ISM-maantie aika-ajo 8.8  

Oulu Tervaetapit yhteistulokset 1.8-2.8

Oulu SM-joukkueaika-ajo 2.8

Oulu Tervaetapit Wetteri Maantieajo 2.8

Oulu SM-kortteli Škodacup pistekertymä 1.8 

Oulu SM-kortteli 1.8

Oulu Tervaetapit prologi  ja  Kriterium 1.8

Kuusamo Vintek SM DH 1.8

Kuusamo Vintek DH Cup # 4 1.8

Imatra Ukonlinnan maasto MTB 1.8

Helsinki Rata ISM, aika-ajo, takaa-ajo, nuorisoviesti 26.7

 Helsinki Rata SM, aika-ajot (500m ja 1km), pisteajo 25.7

Teijo Vintek DH Cup # 3 19.7

Helsinki Rata SM, keirin, joukkuetakaa-ajo ja joukkuesprintti 19.07

Helsinki Rata SM, eräajo, linja-ajo, takaa-ajo 18.7

Vantaa 6. Seutulan kierros Kuntoajo 12.7

Vantaa NEA lopputulokset 10-12.7

Kausala KymiRing Pyöräily linja-ajot 12.7

Vantaa Hyrylän ajot Naiset 11.7

Parainen Bike Trial Suomen Cup 1, 11.7

Tampere BMX Racing Cup # 1, 11.7

Helsinki/Vantaa NEA 10 km aika-ajot 11.7    Helsinki/Vantaa maantie 144/96 km 11.7

Helsinki/Vantaa NEA 3 km prologi 10.7

Pori Juniori leiri aika-ajot 5.6

Kouvola Vintek DH Mielakka Cup # 2, 5.7 

Jyväskylä Vintek DH    Cup # 1 27.6 

Rajamäki MTB-kilometrikisa kuntotapahtuma 7.6 

Tampere Trial Cup # 1 06.06 

Helsinki Myllikän tripla Likuntamylly / Ratapyöräily 8.3