Tulokset: ResulSalo

Korso 96 MTB, Korson Kaiku
Vierumäki Vantaa 29.5.2016
Sija Nimi Seura Aika
M 96,0 km
1. Ojala Henri Team EVOC / TVC 3:53:59
2. Kittilä Kusti Croc Sports - OTC 4:01:37
3. Härginen Dani IBD Cycling 4:16:12
4. Schumann Riivo Amps Extreme Sport 4:16:13
5. Anttila Hannu WVC 4:22:08
6. Pohjasvuo Pasi 4:22:50
7. Pirkkalainen Tuomas Jyps 4:24:23
8. Pihamaa Sauli Team Lapierre/LaPy 4:25:44
9. Tyynelä Sami Team Lapierre/LaPy 4:28:19
10. Tuomisto Juha Wasa velocity 4:37:02
11. Tiitta Juha Lahden Pyöräilijät 4:37:13
12. Lehtinen Timo Sali 82 4:37:13
13. Sjöberg Gisle Porvoon Akilles 4:49:11
14. Vironen Niko Team Lapierre/LaPy 4:51:56
15. Konttila Mauri Jäpy 4:53:19
16. Vesanen Pekka 4:54:14
17. Fraile Luis Bodegas Escudero 4:55:01
18. Saarela Lasse HyPy 4:59:12
19. Pulkkinen Arjo 2cTeam 4:59:20
20. Pulkki Juha Tepy / Rush Racing 5:03:01
21. Moraal Johan PeNo 5:06:04
22. Haansola Jarno Lahden Pyöräilijät 5:07:20
23. Aaltonen Tuukka Lahden Pyöräilijät 5:09:01
24. Lahti Jani - 5:10:55
25. Heino Micael Korson Kaiku 5:11:50
26. Kortetjärvi Esa Korson Kaiku 5:14:40
27. Andsten Esa HHCMB/EI Pantera 5:22:00
28. Kaipiainen Timo Jyps Ry / Fast and Furryous 5:25:29
29. Rusanen Ville Team Kylmä Rinki 5:28:35
30. Tölli Ari Korson Kaiku 5:31:39
31. Sundström Arto ik-32 3:45:27 -1
32. Haara Mikko Pakilan veto 3:45:28 -1
33. Lindholm Tommi 3:49:52 -1
34. Sahimaa Rauno 3:50:08 -1
35. Hautamäki Mikko 3:53:07 -1
36. Lehtovaara Tuomo 3:56:17 -1
37. Harju Reima 3:57:24 -1
38. Laakso Harri Team Koussikka 3:57:26 -1
39. Parviainen Anssi Vantaan Hiihtoseura 4:02:39 -1
40. Helin Markku OC Puisto 4:06:05 -1
41. Waltari Timo Marjaniemen Multisport 4:07:58 -1
42. Gonzalez Rodriguez Ignacio Clan Gorfoli MRW 4:19:06 -1
43. Pirilä Ville Team Kotikallio 4:34:55 -1
44. Nieminen Veikko Team Kotikallio 5:08:46 -1
45. Sopanen Mikko Team Kessi 5:13:51 -1
Fingerson Eärendel Porvoon Akilles Kesk.
Nurminen Janne TePy Kesk.
Pilv Jaagup Kesk.
Sija Nimi Seura Aika
N 96,0 km
1. Jäppinen Taija 5:23:19
Sija Nimi Seura Aika
M 64,0 km
1. Kananen Kimmo IBD Cycling 2:37:27
2. Visuri Samuli CCH 2:37:29
3. Miettinen Olli TCC/Team Medilaser MTB/ROSE 2:37:34
4. Färm Aki Team EVOC 2:39:33
5. Repo Valtteri Team Bike Hotel Concept 2:41:09
6. Kuitto Antti Team EVOC / Hypy 2:41:10
7. Uusipiuhari Teemu Team Medilaser MTB 2:42:30
8. Miettinen Ville Korson Kaiku 2:43:46
9. Pärssinen Perttu Team Medilaser MTB 2:46:04
10. Järvinen Mikko CC Ilves 2:47:19
11. Suhonen Sami Team Medillaser 2:48:07
12. Tossavainen Lauri Imatran Urheilijat 2:49:38
13. Leinonen Juha Ridemore 2:51:25
14. Sairanen Iiro Imatran Urheilijat 2:52:17
15. Veikkanen Jussi TWL/Team Lapierre 2:53:00
16. Tyynelä Aki Team Lapierre/LaPy 2:56:24
17. Kosunen Aki Team Bike Hotel Concept 2:57:24
18. Kärbo Vallo 2:59:02
19. Saarijärvi Esa Kuopion Pyöräilyseura 2:59:26
20. Mikkola Jarkko ProMTB 2:59:30
21. Tuominen Mika Team Kotikallio 2:59:38
22. Hytönen Jussi 3:00:40
23. Köykkä Heikki HK-Varma 3:00:49
24. Niskakangas Heikki IK-32 3:01:22
25. Hiidenheimo Timo JäPy 3:01:53
26. Saarinen Ismo Team Medilaser MTB 3:03:05
27. Heikkinen Antti Imatran Urheilijat 3:03:07
28. Brofeldt Panu 3:03:16
29. Kumpunen Anttoni PPP-97 3:04:27
30. Alajoki Mikko HyPy 3:04:50
31. Tuominen Samuli HHCMB 3:06:08
32. Repola Heikki Qicraft Technogym 3:06:34
33. Tahkola Matti 3:06:50
34. Rantala Aleksi - 3:08:18
35. Vesalo Timo Kuopion Pyöräilyseura 3:08:37
36. Väisänen Niko OSM-MTB 3:10:14
37. Laukkala Mikko TuUL 3:10:37
38. Virtanen Mikko KuoPys 3:11:24
39. Nieminen Verneri Team Lapierre/LaPy 3:12:07
40. Kukkonen Mika Imatran Urheilijat 3:12:37
41. Lepola Mikko 3:12:40
42. Kovalainen Heikki Croc Sports 3:12:50
43. Muurinen Antti 3:12:57
44. Hallikainen Janne IBD Cycling 3:13:24
45. Jesper Lindahl Porvoon Junnut Juurakossa 3:13:39
46. Lindfors Tomi 3:14:21
47. Kinnunen Jouni Hakkilan Urheiluseura 3:15:54
48. Kankainen Esko JOM Rahastoyhtiö Racing 3:16:40
49. Pajari Simo Imatran Urheilijat 3:18:22
50. Kainulainen Janne Team Fenix 3:19:07
51. Sarkkinen Petri Team Medilaser MTB 3:19:19
52. Koivula Mikko Korson Kaiku 3:19:27
53. Lindström Kauri Maastoonpolje.fi 3:21:29
54. Puisto Eero Panibirra Cycling Club 3:21:51
55. Hiltunen Pekka Imatran Urheilijat 3:22:08
56. Saramäki Teemu Joensuun Pyöräilijät 3:25:59
57. Laitinen Lassi-Pekka Lahden Pyöräilijät 3:26:39
58. Salmensuu Matti Lahden Pyöräilijät 3:27:34
59. Peltonen Mika SPP-56 3:27:36
60. Ylhäisi Teemu MTBCF 3:31:18
61. Metso Mauri OSM-MTB 3:31:57
62. Wilkman Anders Finnby sport 3:32:45
63. Kivinen Henri 3:33:10
64. Hakanen Jussi PPP-97 3:34:48
65. Pohlak Rauno Veloplus Torq ProTeam 3:35:40
66. Lindstedt Jarno KingsWay CyclingTeam 3:36:43
67. Tauriainen Mikko Imatran urhelijat 3:36:51
68. Virsu Antti Sikakorven Sisu 3:38:10
69. Savolainen Ari 3:38:36
70. Oberst Tauno 3:38:37
71. Rämälä Juha Maastoonpolje.fi 3:38:41
72. Väyliö Juha TVC 3:39:26
73. Loman Teemu Korson Kaiku 3:40:06
74. Heinonen Jari Uudenmaan pyöräilijät 3:40:59
75. Saarelainen Mikko Sikakorven Sisu 3:42:39
76. Goloulnikov Mikhail 3:43:35
77. Lamminpää Mikko HSU 3:49:02
78. Espo Timo Kopy / Fixxit pyörähuolto Maxx 3:49:57
79. Valonen Sami Team China-Carbon 3:50:40
80. Heikkinen Matti 3:53:23
81. Saarnio Sami 3:53:34
82. Suominen Erno Team Slow 3:54:20
83. Pelkonen Tapio Itä-Suomen Iloiset Biisonit 3:54:26
84. Paajanen Sami Korson Kaiku 3:55:34
85. Leskinen Antti Team Koussikka 3:56:39
86. Lumme Antti Velosalo 3:56:46
87. Keskiaho Jere Korson Kaiku 3:56:49
88. Landen Anssi IK-32 3:57:05
89. Aalto Olli KaFa 3:57:32
90. Kantonen Oskari Finnby sport 3:57:45
91. Louhivuori Hannu Lallinsuon Kampi 3:59:24
92. Mönkkönen Henri Korson Kaiku 3:59:51
93. Saukkonen Olli 3:59:52
94. Lindberg Mikko 4:01:23
95. Koskinen Antti Facepalm United 4:01:54
96. Ryynänen Pekka 4:02:43
97. Sironen Tomi Mr. Bike 4:03:27
98. Miettinen Markku Cycling El Burro 4:06:28
99. Krunniniva Jani OSM-MTB 4:06:50
100. Huopainen Anssi 4:15:28
101. Paarvala Johannes Panibirra Cycling Club 4:19:51
102. Räisänen Tuomas 4:21:58
103. Ikäheimo Jorma 4:26:50
104. Pulkkinen Tapio Uudenmaan Pyöräilijät 4:29:45
105. Rantanen Janne - 4:33:21
106. Nauha Jaakko Fast & Furryous 4:38:03
107. Chevrolet Dimitri 4:41:02
108. Nyland Tom Tom+Jimm/Trek 4:45:31
109. Doyle Jimmy Tom+Simmy/Trek 4:45:31
110. Parviainen Risto Korson Kaiku 5:08:03
Hiisku Mihail Espoo Kesk.
Kiivanen Reijo Hyvinkää Kesk.
Lehikoinen Arto Team Kotikallio Kesk.
Ovaska Kimmo Oulu Triathlon & Cycling Kesk.
Puntala Pauli Kesk.
Pänttäjä Samuli Kesk.
Sija Nimi Seura Aika
N 64,0 km
1. Alusniemi Sini Jyväskylän Pyöräilyseura/Croc 2:55:30
2. Pohja Pauliina Team Bike Hotel Concept 3:14:35
3. Korhonen Jenni LaPy 3:24:55
4. Onger Heidi IK-32 / Focus Ladies 3:27:40
5. Helen Kirsi Korson Kaiku 3:28:43
6. Kylmäniemi Heli Team Medilaser MTB 3:40:15
7. Seppänen Laura IBD Cycling 3:53:24
8. Heino Noora Marjaniemen Multisport 4:02:43
9. Juola Hanna Korson Kaiku 5:02:41
10. Parviainen Johanna 5:08:04
Aalto Leena TCC Kesk.
Kosunen Niina Team Bike Hotel Concept Kesk.
Sija Nimi Seura Aika
M-18 64,0 km
1. Juntunen Antti-Jussi Korson Kaiku 2:37:33
2. Perälä Joona Korson Kaiku 3:34:28
Antikainen Nuutti CCH/KPH Kesk.
Hara Jere Team Medilaser MTB Kesk.
Sija Nimi Seura Aika
M-40 64,0 km
1. Heinikainen Jari Lahden Pyöräilijät 2:48:13
2. Ikonen Jani Joensuun pyöräilijät 2:48:23
3. Vainio Panu CCH 2:50:23
4. Kauppinen Juha Jyväskylän Pyöräilyseura 2:55:43
5. Poussu Jani Team Medilaser MTB 2:55:56
6. Saukko Marko CCH 2:57:17
7. Viemerö Jyri SPP-56/croc sports 2:59:23
8. Mursu Jaakko KuoPys 2:59:34
9. Karjalainen Juhani Team Medilaser MTB 3:01:34
10. Pirttinen Jani Croc Sports 3:01:48
11. Rintala Jukka SPP-56 3:01:55
12. Salvanto Antero KPH/CCH 3:02:27
13. Miilumäki Pekka SPP-56 3:05:42
14. Häkkinen Mika Porvoon Akilles 3:11:12
15. Heikura Jarkko TCC 3:11:23
16. Rantanen Antti Team Medilaser MTB 3:13:17
17. Tuominen Petri TVC 3:17:45
18. Guimaraes Jukka Västilän Voima Ry 3:18:01
19. Kallio Mikko SPP-56 3:18:43
20. Taskinen Petteri 2cteam/Electrofit 3:19:07
21. Holkeri Kai Hiilltomiehet 3:20:59
22. Kytölä Jouni LaPy 3:21:21
23. Kouhia Henri Korson Kaiku 3:21:48
24. Roininen Reijo JäPy 3:21:55
25. Nieminen Jarmo Veikkola City MTB 3:22:02
26. Miettinen Kari Korson Kaiku 3:22:18
27. Mykkänen Juuso JOM Rahastoyhtiö Racing 3:22:59
28. Nyyssönen Mikko Team China-Carbon 3:24:57
29. Virta Janne Filohuurut 3:27:52
30. Nyström Kristian kwct 3:27:57
31. Öunpuu Vahjr Star Expert 3:28:01
32. Similä Mika Cycling EI Burro 3:28:12
33. Soisalo Arto 3:28:34
34. Väkeväinen Timo Uudenmaan Pyöräilijät 3:29:37
35. Hoviaro Janne Team China-Carbon 3:31:20
36. Jäntti Marko JäPy 3:31:31
37. Lehtovaara Mika Lahden Pyöräilijät 3:33:30
38. Ranta Paavo Hyvinkään Hiihtoseura 3:33:57
39. Helistö Tuomas 3:34:54
40. Nuojua Terho 3:35:57
41. Sihto Jussi - 3:36:39
42. Kavell Kristian Traili Kalkkunat 3:36:54
43. Paananen Ilpo Karhulankampi MTB 3:38:49
44. Puhakka Jari Pekka 3:39:35
45. Puustinen Petri LaPy 3:40:53
46. Kilpeläinen Sami TVC 3:42:19
47. Väänänen Mikko Team China-Carbon 3:42:49
48. Mika Juslin MTBCF 3:43:40
49. Kiiveri Timo Veikkolan Veivaajat 3:46:13
50. Järvinen Janne HEPO/ESPOO 3:46:24
51. Ilves Filipp Veloplus 3:48:31
52. Ruohola Jani Kirkkonummi 3:49:30
53. Lahtinen Terho Trailrunning.fi 3:53:25
54. Saarnio Tommi - 3:54:37
55. Grandell Petri Universumin pyörähuristelijat 3:56:04
56. Tanttu Ville 3:56:07
57. Höysniemi Kaarlo Pyörähuristelijat 3:58:06
58. Richnau Michael MTBCF 4:00:57
59. Grönroos Kari 4:02:23
60. Tuovinen Lari Team China-Carbon 4:03:16
61. Takamaa Markku Team Backland 4:03:34
62. Nissinen Jouni 4:04:59
63. Lammi Uki Pakila Poursuivants 4:08:16
64. Kilponen Janne Patalahden Kuutit 4:11:06
65. Aaltonen Riku Helsinki 98 4:17:12
66. Vuorinen Tommi Tuusula 4:21:24
67. Järvelä Sami HyPy 4:30:56
68. Tervonen Petri VMK 4:33:24
69. Lempiö Vesa Pro Lever MTB 4:37:37
Havuluoto Janne Hyvinkää Kesk.
Helen Jani Korson Kaiku Kesk.
Lopez Jorkama Pedro Porvoon Akilles Kesk.
Selvenius Teemu Team EVOC Kesk.
Toivonen Tomi Kaupin Kanuunat Kesk.
Sija Nimi Seura Aika
N-40 64,0 km
1. Kurkipää Tuula Lahden Pyöräilijät 3:49:50
2. Virta Susanna 4:01:51
3. Roininen Anu JäPy/Vaicycle 4:03:52
4. Heikkinen Tintti 2cteam 4:10:32
5. Kolkka Sanna Helsinki 98 4:17:12
6. Töyli Marjaana Vapaahiihtoklubi 4:22:30
7. Virkkunen Tarja Korson Kaiku 2:50:03 -1
Sija Nimi Seura Aika
M-50 64,0 km
1. Mikkonen Aki Korson Kaiku 3:03:19
2. Eklund Rauni Kings Way Cycling Team 3:10:08
3. Kivirinta Jukka Pyörärinki 3:10:50
4. Ronkainen Jorma m 3:22:31
5. Hakala Ilkka Kaupin Kanuunat 3:31:06
6. Mäkinen Jari Team Medilaser MTB 3:35:40
7. Hotti Harri 3:44:10
8. Vankalo Jyrki Veikkolan Veivaajat 3:46:13
9. Tuominen Mika HHCMB 3:50:27
10. Eronen Pertti 3:50:52
11. Veid Hannu Järvenpää 3:54:54
12. Hartikainen Petteri Velo Salo 3:55:49
13. Raesola Asko Los Veterano's Turku 3:57:36
14. Liuskanto Markku 3:58:25
15. Ihalainen Jari Lallinsuon kampi 3:59:59
16. Ala-Pappila Harri 4:13:54
17. Luokkala Jouko Karjala Triathlon 4:25:58
18. Lajunen Jarmo Cool-X 4:35:19
19. Kylmäniemi Teuvo Lallinsuonkampi 4:41:15
20. Hämäläinen Matti Cycling El Burro 5:12:02
Sija Nimi Seura Aika
M 32,0 km
1. Kupiainen Mikko Team Evoc 1:27:16
2. Hannula Petteri MTBCF 1:28:21
3. Ijäs Kristian TVC 1:28:47
4. Kuronen Eetu TVC 1:29:25
5. Perttula Ismo PKK 1:33:01
6. Berndtson Pasi Espoo 1:35:13
7. Kariluoto Mika JäPy 1:35:17
8. Ahola Mika Lahden Pyöräilijät 1:36:41
9. Sipponen Juha CC Ilves 1:37:28
10. Sahala Sami PPP-97 1:38:03
11. Kostamo Mikko 1:39:15
12. Matinen Arto KoPy 1:40:17
13. Palola Antti 1:40:19
14. Miettinen Arto 1:40:24
15. Mutanen Arto TCC 1:41:52
16. Kontio Tero 1:42:30
17. Peltonen Eero Hurut 1:42:57
18. Kiviniemi Sami 1:43:34
19. Painilainen Tapio TCC 1:43:44
20. Ala-Fossi Timo - 1:43:45
21. Jumppanen Esa 1:43:54
22. Kivelä Sami¨ 1:44:46
23. Heikkinen Mikko Korson Kaiku 1:45:26
24. Mustonen Sakke Panibirra Cycling Club 1:45:29
25. Kanerva Pekka CC Ilves 1:45:41
26. Huittinen Lauri 1:45:49
27. Nuojua Tommi Tuusula 1:47:29
28. Toivonen Jukka TCC 1:47:34
29. Soukainen Toni Jokela 1:48:13
30. Dho Gian Andrea Korson Kaiku 1:48:42
31. Vesterinen Lauri - 1:48:43
32. Taskinen Markku HyPy 1:49:41
33. Laukkanen Ville 1:49:42
34. Jääskeläinen Iiro 1:50:05
35. Jaskari Matti SPP-56 1:50:57
36. Harto Ilkka Failreaction 1:52:59
37. Lindberg John La-py 1:53:24
38. Kuitunen Tomi JäPy 1:54:21
39. Kaukonen Lasse mtb hurut 1:55:19
40. Kujala Joona NHMMTB 1:55:19
41. Pönni Juha MTB Hurut 1:55:20
42. Sihvo Tuomo UK Ajokoira 1:55:22
43. Henriksson Ossi Varkaus 1:55:27
44. Fonsen Mika 1:56:03
45. Kiviluoma Ari Hulinen 1:57:02
46. Nurminen Petri team NUPE 1:57:05
47. Tilli Juha 1:57:14
48. Maajärvi Matti Riento 1:57:20
49. Reijonen Tommi MTBCF 1:57:28
50. Järvenpää Kari-Mikael MTB Äijät 1:57:31
51. Ehavee Andres Tervisesport 1:57:32
52. Torikka Mikko EHP 1:58:22
53. Keurulainen Antti 1:58:47
54. Järvinen Jussi 1:58:47
55. Perkola Timo Etelä-Helsingin Pulkka 1:59:05
56. Niemi Simp-Pekka VMK 1:59:11
57. Lampinen Tomi - 1:59:41
58. Hyvärinen Mikko 1:59:47
59. Karsisto Timo Panibirra Cycling Club 2:00:47
60. Tolvanen Olli 2:00:58
61. Iline Mimail WTF Helsinki 2:01:26
62. Kuukasjärvi Jaakko 2:01:29
63. Palorinne Jarkko JäPy/MTB Järvenpää 2:01:32
64. Vesamäki Juha Taitopuu 2:01:39
65. Ilveskero Nino Panibirra Cycling Club 2:03:23
66. Ylä-outinen Risto Korson Kaiku 2:03:35
67. Immaisi Perttu 2:03:37
68. Korhonen Tuukka NKRT 2:03:38
69. Laine Olli 2:05:06
70. Westerholm Oscar - 2:05:37
71. Valasvuo Tomi MTB Hurut 2:05:45
72. Reaigam Taavi - 2:06:11
73. Ritari Tero Hepo 2:07:50
74. Vallinkoski Sami Kirkkonummen Kaiku 2:08:25
75. Hanhinen Tuomas KaFa 2:08:31
76. Bernoulli Andrei Aiajalan Pamaus 2:08:36
77. Sulosalmi Sami Vantaa 2:09:24
78. Ruiz Jose 2:09:25
79. Poutanen Pekka 2:09:25
80. Onnela Valtteri 2:09:26
81. Äijö Aleksi Team Haukka 2:09:27
82. Pere Jarmo 2:09:44
83. Nuutinen Juha-Pekka - 2:10:46
84. Mehtola Niilo 2:10:46
85. Blomqvist Aki RaiVo 2:10:58
86. Riikonen Heikki HyPy 2:11:48
87. Heinola Petri KRC 2:12:59
88. Malinen Hannu Nurmijärven Latu 2:13:25
89. Ritokoski Sami KNMKY 2:13:57
90. Haarala Ilpo Korson Kaiku 2:14:44
91. Jokinen Jere 2:14:52
92. Hiltunen Juho 2:14:57
93. Kulberg Syke Tiirismaan Tiisselit 2:15:22
94. Salomaa Sami 2:15:25
95. Vuori Tomi HyPy 2:16:41
96. Tyllinen Tapio VMK 2:18:31
97. Ehanti Harri 2:18:44
98. Lång Miika 2:18:53
99. Jokinen Tom 2:19:07
100. Backman Eetu Korson Kaiku 2:19:27
101. Rantanen Pasi - 2:19:47
102. Hilesmaa Kari 2:21:58
103. Siiskonen Janne 2:23:50
104. Taina Asko 2:24:17
105. Helenius Joni 2:25:31
106. Lehtinotko Kaj Korson Kaiku 2:27:11
107. Partanen Sami 2:28:33
108. Haapakoski Pasi Korson Kaiku 2:33:36
109. Myllys Reijo HMK 2:34:33
110. Snicker Jaakko 2:35:14
111. Westerholm Christian - 2:35:35
112. Sippu Petteri 2:37:10
113. Kortetjärvi Lasse 3:08:30
114. Pesonen Petteri 3:13:07
115. Laaksonen Janne 3:14:43
116. Räisänen Samuli Korson Kaiku 3:37:11
Iisakkala Markus MeLu Kesk.
Sija Nimi Seura Aika
N 32,0 km
1. Luokkala Noora Karjala Triathlon 1:42:49
2. Oksanen Pauliina 1:50:18
3. Pensas-Maajärvi Johanna 1:55:21
4. Lajunen Emilia Hi5Bikes.fi 1:59:40
5. Vaano Krisse Veikkola City MTB 2:00:52
6. Köpsi Anu Rajamäen Kehitys 2:01:36
7. Öhman Zaida PPP-97 2:08:32
8. Helen Katja 2:08:43
9. Nuutinen Mervi Korson Kaiku 2:12:09
10. Turunen Heidi HHCMB ry 2:15:06
11. Tiitinen Iina fixxit pyörähuolto Maxxis 2:15:40
12. Riikonen Tiina Suomen Latu 2:16:40
13. Santanen Annika 2:17:56
14. Lehikoinen Sari 2:19:48
15. Mihailov Sari Power Fit Vantaa 2:26:13
16. Nikla Mia 2:26:39
17. Koivula Hanna Korson Kaiku 2:30:17
18. Kuusela Susanna 2:33:57
19. Sippu Hanna 2:37:10
20. Lestelin Päivi Korson Kaiku 2:47:09
21. Hjelt Mari 2:52:49
22. Lallukka Sanna 2:52:53
23. Usvasalo Anu 2:52:54
24. Iisakkala Noora-Mari MeLu 3:01:35
25. Kulmala Arja 3:37:10
Wahren Heidi Kesk. -1
Sija Nimi Seura Aika
P-16 32,0 km
1. Jern Linus KPH 1:37:18
2. Haarala Ilmari Korson Kaiku 1:42:20
3. Ropponen Eetu HyPy 1:42:34
4. Arola Patrik Porvoon Akilles 1:46:49
5. Kansikas Kasperi Pilkanmaan Pilke/ Kouvola 1:50:03
6. Pulkkinen Markus 2cTeam 1:58:47
7. Sjöberg Akseli Porvoon Akilles 2:02:45
8. Riikonen Otto HyPy 2:11:47
9. Jana Nicholas Korson Kaiku 2:15:53
10. Järvinen Jali Espoo 2:22:27
Sija Nimi Seura Aika
T-16 32,0 km
1. Salmela Vilma Korson Kaiku 1:45:10
Sija Nimi Seura Aika
FATBIKE 64,0 km
1. Koskinen Tommi ACT 3:22:52
2. Lahtinen Sami Köngäsposse 3:29:51
3. Soukka Ville Korson Kaiku 4:01:01
4. Sirén Pasi 4:14:54
5. Weckström Kimmo 4:22:24
6. Kuusela Niko Korson Kaiku 4:38:03
7. Olkkonen Toni Jalat Ruvelle 5:47:32
Kaukonen Markus EsSu Kesk.
Sija Nimi Seura Aika
P-14 10,0 km
1. Ahtosalo Matias Korson Kaiku 22:43
2. Mattila Emil PPP-97 22:59
3. Heino Aapo Korson Kaiku 25:56
4. Palonen Juho Hypy 25:58
5. Mikkola Lasse CCH 27:15
6. Hämäläinen Antti Korson Kaiku 27:20
7. Granberg Jaakko Korson Kaiku 29:20
8. Leiniö Juho Korson Kaiku 30:44
9. Karjalainen Eetu MTBCF 31:35
10. Kornienko Egor CCH 34:51
Sija Nimi Seura Aika
P-12 10,0 km
1. Hämäläinen Elias HyPy 25:16
2. Jalonen Veeti Korson Kaiku 25:22
3. Tuominen Mico TVC 25:36
4. Ijäs Emil Korska 26:38
5. Sirkiä Onni HyPy 29:32
6. Hara Joel Team Medilaser MTB 31:56
7. Nyyssönen Otto 32:07
8. Pirilä Leevi Team Kotikallio 32:32
9. Sten Alvar Yksivaihde.net 32:40
10. Matinen Roni KoPy 33:17
11. Jääskeläinen Nuutti 33:20
12. Selenius Lucas Porvoon Akilles 33:24
13. Hakola Lauri Korson Kaiku 34:33
14. Jäntti Iiro Jäpy MTB-koulu 35:05
15. Haara Eino Pakilan veto 35:29
16. Lintamo Elias Korson Kaiku 36:03
17. Räsänen Akseli Korson Kaiku 36:22
18. Lapinkivi Leo 38:37
19. Ahtiainen Luca Maastoonpolje.fi 39:18
20. Pulkkinen Rasmus Uudenmaan Pyöräilijät, LUSP-te 45:19
21. Nuutinen Kasper 49:08
Sija Nimi Seura Aika
P-10 10,0 km
1. Toivonen Nuutti Korson Kaiku 26:40
2. Jalonen Viljami Korson Kaiku 26:42
3. Heinikainen Oskari LaPy 27:21
4. Kylmäniemi Kalle Team Medilaser MTB 27:35
5. Kireev Genrih Jäpy MTB-Koulu 32:36
6. Jukola Ville 32:38
7. Nieminen Aaro Korson Kaiku 33:09
8. Leivo Jarkko Korson Kaiku 34:18
9. Skogster Eetu Korson Kaiku 34:23
10. Tarkkila Lauri 34:38
11. Alatalo Oliver Flowriders 34:41
12. Köpsi Emil Rajamäen Kehitys 35:27
13. Lassila Veikka Triathlon Vantaa 35:54
14. Heijari Akseli 37:12
15. Lindberg Oiva MTBCF 37:15
16. Skogster Arttu Korson Kaiku 38:27
17. Hakola Mikko Korson Kaiku 39:19
18. Haara Väinö Pakilan veto 39:39
19. Mihailov Jami Korson Kaiku 39:51
20. Leivo Jere Korson Kaiku 39:56
21. Kornienko Kuzma CCH 40:43
22. Seppälä Matias 40:48
23. Piipponen Henri Korson Kaiku 41:13
24. Halminen Iiro HyPy 43:05
25. Mutanen Eino TCC 43:07
26. Helenius Leo Korson Kaiku 43:38
27. Heinonen Urho Uudenmaan pyöräilijät 44:28
28. Mehtola Milo Korson Kaiku 44:36
29. Ahokas Justus Korson Kaiku 47:47
30. Oilinki Joona Korson Kaiku 47:52
31. Köpsi Elis Rajamäen Kehitys 48:06
32. Kavell Joakim BMX Helsinki 48:12
33. Hannula Hemmo CCH 48:38
34. Sihto Leevi 48:44
35. Pere Peetu Korson Kaiku 48:46
36. Fonsen Sampo 49:26
37. Timonen Kasper Korson Kaiku 55:34
38. Rantanen Anton Kaupin Kanuunat 1:02:29
Sija Nimi Seura Aika
T-14 10,0 km
1. Hämäläinen Aino Korson Kaiku 25:02
Sija Nimi Seura Aika
T-12 10,0 km
1. Tuovinen Hilma Korson Kaiku 31:38
2. Manninen Ella HyPy 32:16
3. Höysniemi Lumi 42:58
4. Nuutinen Noora 54:24
Sija Nimi Seura Aika
T-10 10,0 km
1. Leivo Venla Korson Kaiku 35:26
2. Koivula Ella Korson Kaiku 35:48
3. Tuunanen Senni SPP-56 36:24
4. Hannula Meri-Vuokko CCH 40:50
5. Mutanen Ella TCC 48:43
6. Mustikkamaa Salla ProMTB/Medilaser MTB 54:08
7. Fonsen Lotta 54:25
8. Manninen Veera HyPy 54:29
9. Kärdla Hanina Gabriele 54:42
10. Kylmäniemi Karoliina Team Medilaser MTB 1:02:31
11. Mustikkamaa Eevi ProMTB/Medilaser MTB Team 1:05:22
12. Ahtiainen Saga Maastoonpolje.fi 1:11:04
Sija Nimi Seura Aika
Mini 3,0km
1. Miettinen Emil KorsKa 7:13
2. Lassila Valtti Triahtlon Vantaa 7:24
3. Jäntti Eetu Jäpy 8:04
4. Varis Onni 8:08
5. Mehtola Dani KorsonKaiku 8:12
6. Keskiaho Saku BMXH 8:21
7. Nurmi Samuel Korson Kaiku 8:25
8. Fonsen Olli 10:02
9. Valkonen Nooa 10:57
10. Topi Lindeman 11:06
11. Veikkanen Nelly 11:10
12. Varis Wiljami 11:12
13. Helenius Oiva 15:52
14. Wiik Helenius 16:29
15. Heijari Niilo 17:29
16. Tikkanen Alisa Nurla 17:54
17. Heino Nuutti 18:38
18. Heino Sanni 11:48 -1
Sija Nimi Seura Aika
Mini 1,0km
1. Iline Dominic WTF Helsinki 6:10
1. Sandelin Hilda Vapaahiihtoklubi 6:10