Tulokset: KorsKa

Mätäkivi Kriterium
Mätäkivenmäki 10.6.2016
Sija Nro N-10 2x3=6 km Aika
1 63 Venla Leivo KorsKa 13:07
2 64 Ella Koivula KorsKa 15:42
3 62 Sandra Ingves Kraft 16:17
61 Julia Kivilahti KaKa DNS
M-10 2x3=6 km
1 57 Nuutti Toivonen KorsKa 11:41
2 59 Jarkko Leivo KorsKa 11:45
3 55 Arttu Holopainen KaKa 13:02
4 89 Veikko Huhtala HyPy 15:26
56 Kermo Tamm KJK / Est DNS
58 Ivar Källberg Kraft DNS
N-12 2x3=6 km
1 52 Elisabeth Ebras                    KJK / Est 10:31
2 53 Heidi Antikainen CCH 11:51
3 49 Berit Hiie KJK / Est 12:25
4 50 Erika Ingves Kraft 12:58
5 51 Cecilia Lindberg SV 13:06
47 Annabrit Prants KJK / Est DNS
48 Wilma Aintila IK-32 DNS
M-12 4x3=12 km
1 45 Martin Krusemann KJK / Est 23:23
2 39 Lauri Tamm KJK / Est 23:23
3 46 Veeti Jalonen Korska 23:55
4 41 Emil Ijäs KorsKa 23:57
5 44 Tomas-Casimir Niemi TY 24:01
6 43 Anton Ingves Kraft 29:24
7 38 Emil Pihlgren Kraft 23:30
40 Nicolas Grönlund CCH DNS
42 Frank Aron Ragilo KJK / Est DNS
N-14 4x3=12 km
1 35 Anet Sirvel KJK / Est 22:06
2 33 Aino Hämäläinen Korska 23:25
3 32 Elise-Irene Lensment KJK / Est 24:44
4 36 Olivia Takala CCH 24:45
5 34 Saana Takala CCH 24:49
M-14 6x3=18 km
1 21 Jimi Aalto JurVo 30:56
2 17 Waldemar Aintila IK-32 30:56
3 29 Oskari Kolehmainen CCH 30:56
4 24 Matias Ahtosalo KorsKa 30:56
5 31 Kristofer Säälik TEAM CFC / Est 30:56
6 18 Egert Johanson KJK / Est 31:03
7 16 Akseli Lindgren TVC 31:03
8 25 Hugo Randmaa KJK / Est 31:03
9 28 Janek Kukk KJK / Est 31:03
10 22 Rasmus Vain KJK / Est 32:39
11 19 Tuomas Tummala KaKa 32:39
12 30 Jesper Lindberg SV 34:05
13 10 Egor Kornienko CCH 34:56
14 20 Antti Hämäläinen KorsKa 34:57
15 26 Lasse Mikkola CCH 32:41
23 Erno Nousiainen KaKa DNF
27 Axel Källberg Kraft DNS
15 Kristo Epner KJK / Est DNS
N-16 6x3=18 km
1 14 Mathilde Manuela Nigul TEAM CFC / Est 30:56
2 11 Vilma Salmela KorsKa / Team2020 30:56
3 12 Salla Lindgren TVC 31:03
4 13 Lotta Vuohijoki WVC 32:39
M-16 8x3=24 km
1 83 Egerd Enok TEAM CFC / Est 36:28
2 74 Veli-Matti Koistinen PeNo 36:28
3 81 Robert Raasuke TEAM CFC / Est 36:28
4 82 Osvald Ojaveer TEAM CFC / Est 38:48
5 78 Joakim Nordström Akilles 39:34
6 71 Samuli Öhman HyPy 39:34
7 84 Anton Litvintsev TEAM CFC / Est 39:34
8 73 Otto Mielikäinen HyPy 39:34
9 77 Otto Kolehmainen CCH 39:36
10 80 Artjom Mirzojev TEAM CFC / Est 39:39
11 86 Robin Bergman HyPy 39:42
79 Jaakko Sillankorva KorsKa DNF
76 Veeti Vainio HyPy DNF
72 Sampo Lahti KäTa DNS
75 Valtteri Wallenius CCH DNS
85 Robin Kreegimets TEAM CFC / Est DNS