Tulokset

Ole Wackström

minneslopp - muistoajot 10.6.2016

M- Elite 66 km

1

43

Pökälä

Samuel

TWD-Länken

1:29:40

2

39

Hänninen

Juho

TWD-Länken

1:30:15

3

48

Juntunen

Antti-Jussi

Finnfalz-Rush Racing

1:30:15

4

29

Seppä

Lauri

GIF-Chebici

1:30:15

5

26

Niemi

Jarkko

GIF-Chebici

1:30:27

6

25

Mattsson

Petter

GIF-Chebici

1:30:27

7

23

Hämäläinen

Janne

GIF-Chebici

1:30:27

8

46

Härkönen

Valtteri

Hämeenlinnan Tarmo/racebike focus

1:30:27

9

30

Kangaskokko

Juha

OTC

1:30:27

10

42

Pietikäinen

Sauli

TWD-Länken

1:30:27

11

40

Kaislavuo

Jesse

TWD-Länken

1:30:27

12

49

Uusiperhe

Jesse

Skoda Fincycling

1:30:27

13

41

Nurmi

Roope

TWD-Länken

1:30:52

14

7

Henttala

Niklas

U23

Akilles

1:30:52

15

24

Malviniemi

Arttu

GIF-Chebici

1:30:52

16

45

Vainionpää

Oskari

TWD-Länken

1:30:52

17

18

Mäenpää 

Eero

CCT

1:30:52

18

17

Puzanov

Dmitriy

Serpentin Cycling Team, Russia

1:30:52

19

32

Hujanen

Jani

Racebike-Focus

1:30:52

20

21

Eriksson

Rasmus

GIF-Chebici

1:30:52

21

28

Pikkarainen

Timo

GIF-Chebici

1:30:52

22

4

Eklund

Erik

Akilles

1:30:52

23

31

Mäntyniemi

Iiro

OTC

1:30:52

24

16

Levinzon

Yuri

Serpentin Cycling Team, Russia

1:30:52

25

38

Hänninen

Jaakko

TWD-Länken

1:30:52

26

6

Henttala

Joonas

Akilles

1:30:52

27

20

Pursiainen

Ville

Team Racebike Focus

1:30:52

28

27

Niemi

Marco-Tapio

GIF-Chebici

1:30:52

29

47

Koskela

Markus

Hämeenlinnan Tarmo/racebike focus

1:30:52

30

37

Pyykkönen

Aimo

Team CCH-KPH

1:30:52

31

34

Hietala

Juhana

Team CCH-KPH

1:30:52

32

44

Tiainen

Sami

TWD-Länken

1:30:52

33

33

Bäckman

Anders

Team CCH-KPH

1:30:52

34

8

Hänninen

Aleksi

U23

Akilles

1:30:52

35

10

Kesonen

Anssi

Akilles

1:34:17

36

5

Färlin

Juho

Akilles

1:34:17

2

Sizko

Antti

Akilles

dnf

9

Kanerva

Joni

U23

Akilles

dns

11

Nordström

Jonas

U23

Akilles

dns

12

Viholainen

Teemu

Akilles

dns

14

Grenavtsev

Ivan

Serpentin Cycling Team, Russia

dns

15

Grigoryan

Stepan

Serpentin Cycling Team, Russia

dns

19

Pihlajamäki

Janne

CCT

dns

35

Hirvenoja

Ville

U23

Team CCH-KPH

dns

50

Kössö

Antto

CCH

dns

51

Heimala

Mika

CCH

dns

52

Koskenlaakso

Mika

CCH

dns

53

Siiriäinen

Pekka

CCH

dns

54

Lamb

Dungan

CCH

dns

55

Leisti

Mikko

CCH

dns

56

Kiuru

Andrei

CCH

dns

57

Elmgren

Jan

CCH

dns

58

Lius

Esko

CCH

dns