Tulokset: Resultfellows

Korso 96 MTB
Vantaa 8.6.2014
Sija M 96 km Aika
1. Schumann Riivo Extreme Sport Estonia 4:04:57
2. Saarela Samuli PKK 4:11:00
3. Turtiainen Jani LaPy 4:21:36
4. Alajoki Mikko HyPy 4:24:49
5. Mäkelä Jaakko Team Neon Sport 4:25:14
6. Honkio Jarkko Helsinki 4:29:42
7. Rousku Matti Vantaa 4:39:07
8. Keskiaho Jere Korson Kaiku 4:40:02
9. Teiskonen Miika Cycling El Burro 4:41:29
10. Pulkkinen Arjo 2C team 4:46:46
11. Koivula Mikko Korson Kaiku 4:48:33
12. Suvanto Antti Imatran Urheilijat 4:51:47
13. Muurinen Antti 4:52:38
14. Similä Mika Cycling El Burro 4:53:26
15. Fraile Luis KorsKa 4:54:40
16. Peltola Mikko Team Elina Jouhki 4:54:51
17. Ojanen Simo-Viljami Team Electrofit 4:55:27
18. Lehtinen Timo Sali82 4:58:20
19. Heino Micael Korson Kaiku 4:59:08
20. Hakala Ilkka Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 5:00:03
21. Kortetjärvi Esa Korson Kaiku 5:03:40
22. Happonen Marko KorsKa 5:03:46
23. Tanhuanpää Topi Helsinki 5:14:07
24. Teuronen Ville Team Electrofit 5:15:53
25. Teiskonen Jarmo JyPS 5:16:38
26. Virta Janne Espoo 5:17:04
27. Tölli Ari Korson Kaiku 5:17:47
28. Stenius Mikko Espoo 5:25:55
29. Myllyperkiö Jari Järvenpää 5:35:52
30. Mattila Pasi Korson Kaiku 5:42:48
31. Laine Antti Vantaa 3:46:54 -1
32. Mahlamäki Janne Nokia MTB 4:01:49 -1
33. Dzhebrailov Denis Helsinki 4:15:34 -1
Härkinen Dani Korson Kaiku Kesk.
Jutila Tero Kesk.
Karell Kristian Trailikalkkunat Kesk.
Pohjasvuo Pasi Fatbike, Helsinki Kesk.
Saukko Marko Helsinki Kesk.
Toivonen Tomi Kaupin Kanuunat Kesk.
Vironen Niko LaPy Kesk.
N 96km
1. Jäppinen Taija HyPy  5:07:30
M 64km
1. Tähti Toni Pyörä-Pojat/Medilaser 2:32:16
2. Kittilä Kusti OTC/Erigeepper Challenge 2:32:17
3. Holmberg Jeremias HyPy/Erigeepper Challenge 2:32:21
4. Halme Samuel P-P/Team Medilaser 2:38:01
5. Kuitto Antti Team Skins HyPy 2:39:50
6. Sairanen Iiro Imatran Urheilijat 2:39:53
7. Uusi-Piuhari Teemu P-P/Team Medilaser 2:40:20
8. Auvinen Markus Imatran Urheilijat 2:42:37
9. Lehikoinen Arto UP Miehet 2:43:15
10. Eskola Kare Hi5Bikes 2:43:20
11. Vuola Ossi Focus Team Finland 2:44:02
12. Weston Matthew Focus Team Finland 2:44:23
13. Ojala Henri TeamSkins/TVC 2:44:24
14. Järvinen Arto CCH 2:46:16
15. Pirkkalainen Tuomas 2:46:52
16. Kosonen Antti Lappeenranta 2:47:37
17. Kosunen Aki P-P/Team Medilaser 2:49:21
18. Tossavainen Lauri Imatran Urheilijat 2:50:35
19. Simelius Markus Vaasa 2:53:32
20. Tuoriniemi Mikko PLC-Tec 2:54:19
21. Takkinen Mikko PLC-TEC 2:54:43
22. Nieminen Pekka Imatran Urheilijat 2:57:27
23. Kangas       Jaakko Korson Kaiku 2:58:18
24. Kytölä Jouni CCH 2:59:23
25. Kemppi Jouni Felt Team 3:00:33
26. Brofeldt Panu Helsinki 3:00:44
27. Nykänen Henrik Koria 3:01:43
28. Suikkanen Perttu Imatran Urheilijat 3:03:21
29. Kattelus Kimmo PPP-97 3:03:22
30. Mikonmäki Ilpo CCH 3:04:14
31. Koskinen Toni-Pekka Helsinki 3:05:45
32. Haansola Jarno LaPy 3:06:48
33. Helen Jani MTBCF 3:08:13
34. Auvinen Antti Orinoro MTBC 3:09:06
35. Heikkinen Antti Imatran Urheilijat 3:09:18
36. Soner Kökä Team Hi5Bikes 3:10:04
37. Hirvikallio Risto Focus Team Finland 3:10:13
38. Tamm Sami Korson Kaiku 3:11:37
39. Taskinen Petteri Felt Team 3:12:26
40. Pajari Simo Imatran Urheilijat 3:12:27
41. Härkönen Jukka Kouvolan pyöräilijät 3:13:18
42. Kettu Antti ACT 3:13:26
43. Nurminen Janne Tervakoski 3:14:53
44. Hytönen Jussi Zeus 3:14:55
45. Kilpeläinen Sami TVC 3:16:30
46. Tauriainen Mikko Imatran Urheilijat 3:17:07
47. Männistö Ilkka K.H.P 3:17:16
48. Loman Teemu Vaicycle 3:17:37
49. Hiidenheimo Timo Järvenpään Pyöräilijät 3:17:56
50. Kaipiainen Timo JyPs 3:18:10
51. Nyström Kristian Loviisa 3:18:14
52. Uusitalo Vesa Team Välikuolema 3:18:27
53. Annion Silver Extreme sport 3:20:04
54. Ranta Paavo Hyvinkään Hiihtoseura 3:20:20
55. Suomu Jaakko Kälviän Tarmo 3:20:22
56. Skutnabb Mikko Mikkelin soutajat 3:20:27
57. Honkanen Antti OSM-MTB 3:20:48
58. Lintamo Mikko KorsKa 3:21:01
59. Raunio Johannes Rekolan Pullaposket 3:21:19
60. Hautere Mikko Rekolan Pullaposket 3:22:06
61. Maikkula Henri Imatran Urheilijat 3:23:10
62. Rakkolainen Toni Imatran Urheilijat 3:23:32
63. Soralahti Eero JYPS 3:23:36
64. Laurila Niko Porvoon Akilles 3:24:52
65. Malava Arttu Helsinki 3:25:17
66. Metso Mauri OSM-MTB 3:27:01
67. Toom Jarno Extreme Sport Estonia 3:27:32
68. Mykkänen Juuso Helsinki 3:27:35
69. Miettinen Markku HYPY 3:28:02
70. Hajda Martin Ruukki 3:28:43
71. Vuorialho Harri Vantaa 3:29:01
72. Lahtinen Sami Köngäs Posse 3:29:02
73. Doyle Jimmy HI5 Bikes 3:29:12
74. Turunen Pasi Korson Kaiku 3:29:27
75. Tikander Niko LprPy 3:30:17
76. Hallikainen Janne Aviapolis Cycling Team 3:31:33
77. Hakanen Jussi PPP-97 3:32:53
78. Raatesalmi Ismo ACT 3:33:03
79. Tiukka Anssi TePy 3:33:08
80. Espo Timo Rantapyörä 3:33:15
81. Suominen Erno Team Slow, Helsinki 3:33:23
82. Obrest Tauno Extreme Sport Estonia 3:33:45
83. Nousiainen Marko Järvenpää 3:33:46
84. Aaltonen Tuukka Lahti 3:33:55
85. Kuitunen Tomi Jäpy 3:35:38
86. Kuusimäki John HC Kaivoksela 3:35:40
87. Salminen Miika Koiviston Isku 3:36:57
88. Uusitalo Jori MTB Järvenpää 3:39:21
89. Väisänen Niko OSM-MTB 3:39:57
90. Alilehto Jussi Vihti 3:40:22
91. Hakala Olli Uudenmaan Pyöräilijät 3:41:12
92. Väkiparta Mikko Hypy 3:41:20
93. Heikkinen Juha Helsinki 3:42:50
94. Heikkinen Matti 3:42:59
95. Vankalo Jyrki Veikkolan Veivaajat 3:43:38
96. Kahilakoski Timo Hyvinkää 3:43:47
97. Jääskeläinen Pekka Focus Team Finland 3:45:49
98. Kilpi Jani Lappeenranta 3:45:59
99. Kilponen Janne 3:46:01
100. Torikka Mikko Helsinki 3:49:01
101. Puumalainen Sami Rekolan Pullaposket 3:49:29
102. Saarnio Sami Kerava 3:49:36
103. Koskinen Tommi Aviapolis Cycling Team 3:49:50
104. Pelkonen Tapio Itä-Suomen Iloiset Biisonit 3:49:55
105. Landen Anssi Helsinki 3:50:44
106. Laitinen Lassi-Pekka Maastoonpolje.fi 3:50:56
107. Nurminen Petri HyPy 3:51:16
108. Nousu Hannu Helsinki 3:53:21
109. Marttinen Mikko Espoo 3:53:43
110. Melkkilä Mikko MTBCF 3:54:24
111. Kivi Timo Helsinki 3:58:35
112. Keurulainen Antti Espoo 3:59:08
113. Matikainen Timo Helsinki 3:59:08
114. Tuononen Teemu Rekolan Pullaposket 4:03:25
115. Räisänen Tuomas Vantaa 4:03:47
116. Vestola Jarmo Vantaa 4:03:54
117. Rautio Janne Hyvinkää 4:04:03
118. Hiisku Mihail Extreme Sport Estonia 4:06:21
119. Vestola Mikko Vantaa 4:06:37
120. Sairanen Antti CCG 4:07:00
121. Ritari Tero Korson Kaiku/MPK 4:07:23
122. Koiranen Kaj Helsinki 4:11:02
123. Lirkki Jani JyPS 4:13:30
124. Lempiäinen Teemu Espoo 4:16:33
125. Korhonen Visa Helsinki 4:31:30
126. Kainulainen Arto Team Slow, Helsinki 4:36:13
127. Seppälä Juha Vihti Trialthon 4:36:27
128. Vähä-Karvia Sampsa Korson Kaiku 4:43:23
129. Haapakoski Pasi Korson Kaiku/MPK 4:46:57
130. Vuori Tomi HyPy 4:48:03
131. Korhonen Antti-Jussi IMCI 4:49:03
Laine Saku Pakilan Veto Kesk.
Ovaska Kimmo OTC Kesk.
Prusi Timo Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat Kesk.
Puotsaari Samuli Vantaa Kesk.
Rinne Marko Jokela Kesk.
Seppänen Atte Lappeenranta Kesk.
Sohkanen Simo TeamSkins/HyPy Kesk.
Soisalo Arto Espoo Kesk.
Vanne Samuli Korson Kaiku Kesk.
Võsu Bruno Extreme Sport Estonia Kesk.
N 64km
1. Alusniemi Sini JyPy 2:53:32
2. Kanerva Noora Korson Kaiku 2:59:15
3. Kansikas Jasmin P-P/Team Medilaser 3:00:33
4. Pohja Pauliina Lappeenranta 3:03:18
5. Kurkipää Tuula LaPy 3:28:42
6. Perälä Suvi Korson Kaiku 3:33:48
7. Ryhänen Niina P-P/Team Medilaser 3:35:28
8. Perälä Kirsi Helsinki 3:37:36
9. Nousiainen Sini JyPS 3:45:01
10. Saarela Ruska Kokkola 3:48:49
11. Tenhola Kati Helsinki 3:53:38
12. Virta Susanne Espoo 3:57:39
13. Lehikoinen Pia TVC 5:01:44
M-18 64km
1. Keurulainen Oskar Espoo 3:28:46
2. Koivuniemi Kaapo LallinsuonKampi 3:41:27
3. Julku Taneli Pakilan Veto 3:52:31
4. Saarela Santeri Turun Atleetti Klubi 4:25:48
Meskanen Ilmari Salakaalis Kesk.
M-40 64km
1. Visuri Samuli CCH 2:32:18
2. Heinikainen Jari LaPy 2:32:20
3. Ikonen Jani Joensuun Pyöräilijät 2:43:07
4. Perttula Ismo Pyöräiseura Kaupin  Kanuunat 2:43:17
5. Poussu Jani Pyöräilyseura Kaupin Kanuunat 2:43:28
6. Vainio Panu CCH 2:43:33
7. Hiltunen Sami LaPy 2:45:53
8. Kallioniemi Jussi MTBCF 2:46:14
9. Kukkonen Mika Imatran Urheilijat 2:49:04
10. Saarela Lasse HyPy 2:54:23
11. Jukola Tero Avanademultisport 2:56:03
12. Lappi Ari Zeus 2:56:33
13. Kauppinen Juha JyPs 2:56:35
14. Miilumäki Pekka SPP-56 2:58:20
15. Mustikkamaa Timo P-P/Team Medilaser 3:00:50
16. Heikura Jarkko Hämeenlinna 3:00:53
17. Hankkila Marko Rekolan Pullaposket 3:01:23
18. Karjalainen Jussi Team Garmin MTB Finland 3:01:54
19. Manninen Sami HyPy 3:04:14
20. Kivirinta Jukka Pyörärinki 3:05:44
21. Nieminen Jarno LaPy 3:07:37
22. Nikkilä Sami Triathlonteam 226 3:07:52
23. Pesu Raino Hiihtomiehet 3:09:18
24. Suomi Markus PKK 3:09:20
25. Kiljunen Petri Mikkeli 3:10:54
26. Tuominen Petri TVC 3:11:12
27. Keppels Marcel CCH 3:13:46
28. Lindström Petri TVC 3:15:39
29. Kemppainen Juha Helsinki Marathon 3:17:23
30. Rantalahti Antti MTBCF 3:20:01
31. Saukkonen Mika TCC 3:20:27
32. Idman Jyrki Vantaa 3:20:30
33. Väkeväinen Timo Uudenmaan Pyöräilijät 3:20:57
34. Heimala Mika CC Gentlemans 3:20:58
35. Lehikoinen Jukka TVC 3:23:45
36. Ryhänen Petri Rekolan Pullaposket 3:25:58
37. Nieminen Jarmo Veikkolacity 3:30:22
38. Jäntti Marko JäPy 3:33:21
39. Kauppala Petteri CCH 3:33:22
40. Helminen Hannu LaPy 3:34:06
41. Richnau Michael MTB 3:36:31
42. Ruohola Jani Kirkkonummi 3:41:09
43. Juosila Juha KorsonKaiku 3:41:23
44. Dho Gian Andrea Korson Kaiku 3:42:11
45. Richartz Paul Team Kotikallio 3:42:12
46. Miettinen Kari Korson Kaiku/MPK 3:46:15
47. Sihvo Tuomo UK Ajokoira 3:48:26
48. Puhakka Jari Hepo, Helsinki 3:49:37
49. Vuorinen Tommi Tuusula 3:51:31
50. Tuominen Timo RKV 3:55:02
51. Rouhiainen Mikko Kotka 4:03:20
52. Tolonen Pertti Vantaa 4:11:10
53. Räisänen Samuli KorsKa 4:53:01
54. Rytkönen Juha Vantaa 4:54:34
55. Rytkönen Jouko Tampere 4:54:34
Forssell Petter FatBike, Helsinki Kesk.
Lindfors Tomi Vantaa Kesk.
Myllynen Mika Porvoon Akilles Kesk.
Peräjoki Pasi Kesk.
Puolanne Petteri Nummenkylä Kesk.
Reinonen Janne Team Mamil Kesk.
M-50 64km
1. Kansikas Ari P-P/Team Medilaser 2:49:25
2. Hammarberg Heikki Heinolan MTB-Club 2:58:21
3. Salmela Ismo Korson Kaiku 3:17:12
4. Laine Timo Pakilan Veto 3:20:10
5. Sormunen Arto 3:20:28
6. Tikander Rune LprPy 3:25:56
7. Kåla Steve KK Team Pohjalainen 3:41:39
8. Sinkkonen Ilkka Karhukallion Pyäräilijät 3:43:37
9. Suursalmi Olli Kirkkonummi 3:51:18
10. Karjalainen Harri Ketkupolkka 3:51:53
11. Meriläinen Heikki Tuusula 3:57:21
12. Liuskanto Markku Vantaa 3:57:54
13. Eronen Pertti 3:57:59
14. Ihalainen Jari Lallin Suonkampi 3:58:23
15. Partanen Jukka Espoo 4:07:02
16. Uusitalo Jukka Team ElectroFit 4:07:41
17. Kylmäniemi Teuvo LallinsuonKampi 4:08:37
18. Niemi Simo-Pekka VMK 4:17:26
19. Vänttinen Jari Kerava 4:17:26
20. Saarela Sami NGNG Helsinki 4:25:48
21. Vainikka Seppo Espoo 5:13:44
22. Muttonen Tapani Vantaa 5:31:10
23. Home Lasse Espoo 5:32:37
M 32km
1. Ijäs Kristian 1:26:02
2. Lievemaa Henrik CC Picaro 1:29:38
3. Levänen Oskari Riihimäen Kiista-Veikot 1:29:38
4. Painilainen Tapio TCC 1:37:12
5. Kouhia Henri Brand Factory 1:38:40
6. Suutarinen Tommi Triathlon Vantaa 1:40:59
7. Kotiranta Juha-Matti Espoo 1:41:21
8. Tuominen Marko Koria 1:41:56
9. Sihvola Perttu OrPo 1:44:15
10. Toropainen Jari Ojakkala 1:44:26
11. Puustinen Petri Lahti 1:45:49
12. Manninen Mika Helsinki 1:47:37
13. Tikkinen Petri LaPy 1:47:47
14. Berndtson Pasi Espoo 1:47:48
15. Arhipoff Juha Kerava 1:48:14
16. Nelimarkka Miikael Wise Group Finland 1:48:21
17. Lassila Juha-Veikko Helsinki 1:48:27
18. Mattinen Arto Valkeala 1:49:18
19. Hellman Kim HHCMB 1:49:26
20. Netchaev Ilia WTF 1:50:17
21. Huopanen Anssi Lappeenranta 1:50:23
22. Sahala Sami PPP-97 1:50:33
23. Kuusela Ville MTBCF 1:51:11
24. Pohjonen Mika 1:52:09
25. Sohlman Antti HyPy 1:52:22
26. Veid Hannu Järvenpää 1:52:43
27. Roos Martin SK Keremeister 1:53:03
28. Mähönen Jani Tampereen Sammakot 1:53:04
29. Piispanen Markus Helsinki 1:53:21
30. Maajärvi Matti Seprut 1:53:23
31. Piispanen Tuomas Helsinki 1:53:33
32. Reijonen Tommi Espoo 1:54:47
33. Toivonen Jukka TCC 1:55:00
34. Vihavainen Markus Harhaveikot 1:55:11
35. Mörä Mikko Helsinki 1:55:26
36. Kujala Janne Helsinki 1:56:01
37. Malvisto Markus 1:56:03
38. Hjelm Jani Riihimäki 1:56:50
39. Jäske Harri Espoo 1:57:01
40. Korvenranta Aapo Helsinki 1:57:49
41. Mehtola Niilo Vantaa 1:58:18
42. Pohjonen Pasi Vantaa 1:58:28
43. Vaarala Ville 1:58:34
44. Ylä-Outinen Risto Korson Kaiku 1:58:36
45. Nuutinen Juha-Pekka EAST MTB Utd. 1:58:49
46. Tamminen Ilpo Team MTB-jumalat 1:59:21
47. Kuhlberg Panu Tiirismaan Tiisselit 1:59:30
48. Dahl Harri Johannes 2:01:24
49. Rossi Jarkko 2:01:55
50. Lauronen Niklas Järvenpää 2:02:00
51. Räsänen Sam Helsinki 2:03:49
52. Piitulainen Lauri Vantaa 2:04:09
53. Lempiö Vesa Helsinki 2:04:15
54. Huhtala Juha HHCMB 2:04:34
55. Rekiranta Pena Helsinki 2:04:52
56. Bernoulli Max Tuusula 2:05:11
57. Luoma Kimmo Helsinki 2:05:17
58. Liuksiala Jani Järvenpää 2:05:18
59. Kojo Raimo sali82 2:05:19
60. Vallinkoski Sami Kirkkonummen Kaiku 2:05:26
61. Mellanen Marku Adventure Partners 2:05:49
62. Pekkala Antti Vantaa 2:05:59
63. Valkonen Harri HyPy 2:06:06
64. Hänninen Tapio Hämeenlinna 2:07:17
65. Leinonen Timo Helsinki 2:08:51
66. Järvinen Teemu Team Oasis 2:09:31
67. Järvinen Petri Team Oasis 2:09:33
68. Sipilä Olli Helsinki 2:11:11
69. Kärkkäinen Mika Nummela 2:11:26
70. Männistö Teemu 2:11:27
71. Ruiz Jose Helsinki 2:11:49
72. Murok Mika Team Kotikallio 2:12:02
73. Nauha Jaakko Espoo 2:15:27
74. Sirkiä Mikko Espoon Kepardit 2:20:07
75. Rantanen Pasi 2:20:09
76. Pelkonen Aleksi Espoo 2:22:06
77. Piirainen Arto Keimolan Kaiku 2:22:33
78. Lindeman Tommi Team Slow 2:25:25
79. Peedri Raggi Otepää 2:25:26
80. Hilden Pekka 2:37:57
81. Hakanen Janne Lost Boys, Vantaa 2:39:10
82. Meri Matti Jokela 2:51:28
83. Ora Tero Helsinki 2:51:29
84. Spängler Hans Jörg Kriens, Switzerland  3:15:25
Pesonen Petteri Kesk.
Roos Martin SK-Keremeister Kesk.
N 32km
1. Sihvola Elisa Helsinki 1:47:43
2. Malvisto Veera 1:54:18
3. Vaano Krisse 1:54:49
4. Pensas-Maajärvi Johanna Tampere 1:54:57
5. Haataja Riikka Kerava 1:55:47
6. Konttinen Hanna Kouvolan Pyöräilijät 1:56:54
7. Valonen Eija Tuusula 1:59:35
8. Turunen Heidi HHCMB 2:06:27
9. Teiskonen Minna JyPS 2:09:35
10. Nikla Mia Korson Kaiku/MPK 2:10:27
11. Dahlgren Anne Team Snowflakes 2:12:30
12. Lybeck Jenni Team Jemma 2:14:51
13. Slotte-Jana Mariann Korson Kaiku/MPK 2:18:40
14. Keskisaari Anna Lappeenranta 2:20:57
15. Koivula Hanna Korson Kaiku/MPK 2:21:26
16. Bergman Elina Espoo 2:22:11
17. Juola Hanna Korson Kaiku/MPK 2:23:39
18. Kesti-Helia Mirkka Korson Kaiku/MPK 2:23:39
19. Repo EmiIia Tampere 2:25:26
20. Espo Tiina Helsinki 2:25:49
21. Kyrönviita Anna-Karin Korson Kaiku/MPK 2:31:34
22. Rytkönen Tuija Tampere 2:33:18
23. Koiranen Emma Helsinki 2:59:59
24. Bartenstein Rita Kriens, Switzerland  3:15:37
M-16 32km
1. Richartz Rico Team Kotikallio 1:39:06
2. Lehikoinen Antti TVC 1:44:29
3. Liuksiala Jesse Järvenpää 1:45:02
4. Koski Atte Korson Kaiku 1:50:00
5. Perälä Joona Korson Kaiku 1:54:13
6. Pulkkinen Markus 2C Team 2:13:48
7. Lehikoinen Ville TVC 2:55:30
Taskinen Julius LprPy Kesk.
N-16 32km
1. Salmela Kajsa Korson Kaiku 1:44:03
Mini Maraton 10km 0:28:08
1. Haarala Ilmari Korson Kaiku 0:28:09
2. Salmela Vilma Korson Kaiku 0:28:25
3. Soukka Ville Korson Kaiku 0:29:41
4. Hämäläinen Antti Korson Kaiku 0:30:43
5. Kansikas Kasperi Pilkanmaan Pilke 0:30:48
6. Grönholm Lauri Vantaa 0:31:03
7. Pitkäaho Elmeri Jyps 0:31:35
8. Teiskonen Jennika Sellon Pyörä 0:31:46
9. Mattila Emil PPP-97 0:32:03
10. Sillankorva Mikko Korson Kaiku 0:32:03
11. Kornijenko Egor 0:32:29
12. Heino Aapo Korson Kaiku 0:33:00
13. Heinikainen Oskari LaPy 0:33:07
14. Hämäläinen Aino Korson Kaiku 0:33:21
15. Morikana Oka Rovaniemi 0:33:37
16. Skutnabb Anton 0:34:34
17. Tuominen Miko TVC 0:35:38
18. Järvinen Joonas Korson Kaiku 0:35:38
19. Jana Nicholas Korson Kaiku 0:35:39
20. Öberg Mikko Porvoon Akilles 0:37:36
21. Granberg Jaakko Korson Kaiku 0:37:55
22. Toivonen Nuutti Korson Kaiku 0:40:01
23. Jaakkola Iiro Team Kotikallio 0:40:02
24. Roth Reetta Korson Kaiku 0:40:21
25. Roth Roosa 0:41:32
26. Jukola Ville 0:41:36
27. Meriläinen Felix 0:41:42
28. Ranta Vilho Hyvinkään Hiihtoseura 0:42:18
29. Leivo Jarkko Korson Kaiku 0:42:25
30. Tarkkila Lauri 0:42:43
31. Tuovinen Hilma KorsonKaiku 0:44:58
32. Richartz Ronja Team Kotikallio 0:45:50
33. Skogster Eetu Korson Kaiku 0:46:01
34. Leivo Venla Korson Kaiku 0:46:11
35. Helenius Vilma Korson Kaiku 0:47:00
36. Ström Niko Korson Kaiku 0:47:00
37. Heijari Akseli Pyhtää 0:48:15
38. Mäenpää Elina 0:48:32
39. Tuttavainen Perttu Korson Kaiku 0:50:54
40. Mehtola Milo Korson Kaiku 0:50:55
41. Haara Eino Pakilan Veto 0:50:56
42. Hakala Saara Uudenmaan pyöräilijät 0:51:31
43. Haara Väinö Pakilan Veto 0:52:12
44. Koivula Ella Korson Kaiku 0:53:38
45. Helenius Leo Korson Kaiku Kesk.
Matinen Roni Valkeala MTB Kesk.
Selenius Lucas Porvoon Akilles
FatBike 64km
1. Lindqvist Petri Fatbike,Helsinki 3:07:56
2. Aapio Esko KorsonKaiku 3:20:39
3. Tuupainen Petri Joensuun Pyöräilijät 3:25:34
4. Surakka Petteri Fatbike,Taxiteam 3:28:05
5. Miio Mätäsaho Espoo 3:59:09
Korteniemi Heikki Helsinki Kesk.
Rantanen Jussi-Pekka KorsonKaiku/MPK Kesk.