Tulokset

Erä-ajot 500 m
A-Fin Juniorit 10-14 M
1 41 Bergman Robin Hyvinkään Pyöräilijät 01:16,14
2 52 Sillankorva Jaakko Korson Kaiku 01:16,27
3 48 Lehtoranta Eemil Ounaksen Pyörä-Pojat 01:26,94
4 42 Halonen Erik Hyvinkään Pyöräilijät 01:27,55
B-Finaali
5 1 Hara Jere Tampereen Pyörä-Pojat 01:20,20
6 54 Öhman Samuli Hyvinkään Pyöräilijät 01:27,94
7 51 Oksman Konsta Tampereen Pyörä-Pojat 01:35,07
8 53 Torvinen Turo Ounaksen Pyörä-Pojat 01:37,35
9 47 Lehtoranta Aabel Ounaksen Pyörä-Pojat 01:16,45
10 44 Hedman Eero Ounaksen Pyörä-Pojat 01:29,82
11 58 Sirkiä Onni HyPy 01:32,45
12 50 Nokkonen Eero Tampereen Pyörä-Pojat 01:29,79
13 49 Mielikäinen Otto Hyvinkään Pyöräilijät 01:26,35
14 46 Hämäläinen Antti Korson Kaiku 01:39,28
15 45 Huuhtanen Juhani Hyvinkään Pyöräilijät 01:38,57
Juniorit 10-14 N
1 56 Hämäläinen Aino Korson Kaiku 01:43,17
Juniorit 10-14 M Karsinta-ajo 500 m
1 41 Bergman Robin Hyvinkään Pyöräilijät 01:14,09
2 52 Sillankorva Jaakko Korson Kaiku 01:16,08
3 42 Halonen Erik Hyvinkään Pyöräilijät 01:18,87
4 54 Öhman Samuli Hyvinkään Pyöräilijät 01:19,32
5 48 Lehtoranta Eemil Ounaksen Pyörä-Pojat 01:20,42
6 51 Oksman Konsta Tampereen Pyörä-Pojat 01:21,74
7 53 Torvinen Turo Ounaksen Pyörä-Pojat 01:22,36
8 47 Lehtoranta Aabel Ounaksen Pyörä-Pojat 01:25,02
9 49 Mielikäinen Otto Hyvinkään Pyöräilijät 01:27,36
10 44 Hedman Eero Ounaksen Pyörä-Pojat 01:31,59
11 58 Sirkiä Onni HyPy 01:38,57
12 50 Nokkonen Eero Tampereen Pyörä-Pojat 01:39,79
13 46 Hämäläinen Antti Korson Kaiku 01:41,08
14 45 Huuhtanen Juhani Hyvinkään Pyöräilijät 01:45,48
15 1 Hara Jere Tampereen Pyörä-Pojat 02:05,48
Juniorit 10-14 N
1 56 Hämäläinen Aino Korson Kaiku 01:45,08
Erä-ajot - 1000 m
A-Finaali Miehet
1 10 Miettinen Olli Hyvinkään Pyöräilijät/Team Skin 02:02,17
2 18 Eklund Erik Cycle Club Helsinki 02:03,90
3 13 Halme Samuel Tampereen Pyörä-Pojat/Team Medi 02:06,47
4 11 Ojala Henri Team Velo Cycling/Team Skins 02:22,18
B-Finaali
5 14 Oksman Jerry Hyvinkään Pyöräilijät 02:06,41
6 19 Halme Sasu Korson Kaiku 02:10,33
7 24 Lampen Antti Hyvinkään Pyöräilijät 02:11,10
8 23 Kuitto Antti Hyvinkään Pyöräilijät/Team Skin 02:56,59
9 26 Pihlaja Juuso Hyvinkään Pyöräilijät/Fillarios 02:20,38
10 17 Blomster Anders IF Sibbo Vargarna 02:13,61
11 21 Jutila Juuso Lahden Pyöräilijät 02:12,95
12 32 Vastaranta Jukka Tampereen Pyörä-Pojat/Team Medi 02:16,23
13 28 Sukanen Mika Hyvinkään Pyöräilijät 02:21,96
14 30 Tähti Toni CC Picaro 03:08,51
15 4 Bergman Joel Hyvinkään Pyöräilijät 02:23,64
16 20 Holmberg Jeremias Hyvinkään Pyöräilijät 02:14,58
17 31 Tölli Ari Korson Kaiku 02:32,26
18 29 Turunen Taneli CC Picaro 02:23,13
19 3 Juntunen Antti-Jussi Korson Kaiku 02:23,92
20 2 Manninen Simeon Ounaksen Pyörä-Pojat 02:27,00
21 16 Uusipiuhari Teemu Tampereen Pyörä-Pojat /Team Med 02:24,39
22 27 Sohkanen Simo Hyvinkään Pyöräilijät/Team Skin dnf
Miehet Karsinta-ajo 500 m
1 18 Eklund Erik Cycle Club Helsinki 01:01,67
2 11 Ojala Henri Team Velo Cycling/Team Skins 01:02,39
3 14 Oksman Jerry Hyvinkään Pyöräilijät 01:03,78
4 26 Pihlaja Juuso Hyvinkään Pyöräilijät/Fillarios 01:03,80
5 28 Sukanen Mika Hyvinkään Pyöräilijät 01:04,29
6 24 Lampen Antti Hyvinkään Pyöräilijät 01:05,01
7 27 Sohkanen Simo Hyvinkään Pyöräilijät/Team Skin 01:05,09
8 10 Miettinen Olli Hyvinkään Pyöräilijät/Team Skin 01:05,29
9 21 Jutila Juuso Lahden Pyöräilijät 01:05,93
10 23 Kuitto Antti Hyvinkään Pyöräilijät/Team Skin 01:07,46
11 19 Halme Sasu Korson Kaiku 01:07,86
12 30 Tähti Toni CC Picaro 01:08,03
13 4 Bergman Joel Hyvinkään Pyöräilijät 01:08,55
14 13 Halme Samuel Tampereen Pyörä-Pojat/Team Medi 01:08,75
15 20 Holmberg Jeremias Hyvinkään Pyöräilijät 01:08,79
16 31 Tölli Ari Korson Kaiku 01:09,91
17 17 Blomster Anders IF Sibbo Vargarna 01:11,12
18 29 Turunen Taneli CC Picaro 01:13,10
19 3 Juntunen Antti-Jussi Korson Kaiku 01:14,17
20 2 Manninen Simeon Ounaksen Pyörä-Pojat 01:14,54
21 16 Uusipiuhari Teemu Tampereen Pyörä-Pojat /Team Med 01:14,74
22 32 Vastaranta Jukka Tampereen Pyörä-Pojat/Team Medi 01:17,24
Naiset-Finaali 1000 m
1 7 Nieminen Piia Wasa Vélocity 02:31,64
2 6 Kansikas Jasmin Tampereen Pyörä-Pojat/Team Medi 02:32,44
3 9 Räsänen Karoliina Hyvinkään Pyöräilijät / AHH Cyc 02:51,95
Naiset Karsinta-ajo 500 m
1 7 Nieminen Piia Wasa Vélocity 01:15,92
2 6 Kansikas Jasmin Tampereen Pyörä-Pojat/Team Medi 01:17,15
3 9 Räsänen Karoliina Hyvinkään Pyöräilijät / AHH Cyc 01:22,24