N10 6 km
1 Itäpää Milana Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser 12:33
2 Itäpää Milja Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser 14:26
M10 6 km
1 Niemi Jonni-Micael Tampereen Yritys 11:41
2 Niemi Tomas-Casimir Tampereen Yritys 12:30
N12 6 km
1 Hirvenoja Venla Cycle Club Helsinki 11:43
M12 12 km
1 Nordström Joakim Porvoon Akilles 20:42
2 Lahti Sampo Kälviän Tarmo 20:42
3 Kuusikoski Tuomas Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser 21:19
4 Wallenius Valtteri Cycle Club Helsinki  21:22
5 Hietaoja Lasse Porin Tarmo 21:48
6 Mäkinen Mikael Team Velo Cycling 23:48
  Ollikainen Linus CC Picaro DNS
  Oksman Konsta Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser DNS
N14 12 km
1 Puskala Viivi Cycle Club Helsinki  19:56
2 Alanko Anni Sibbo Vargarna 20:42
3 Suvisaari Vilhelmiina Porvoon Akilles 20:42
4 Mäki-Jouppila Ella  Seinäjoen Pyörä-Pojat 56  20:44
5 Lahti Emma Kälviän Tarmo 21:48
M14 16 km
1 Itkonen Jonne Cycle Club Helsinki  26:47:00
2 Lång Jimi Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser 26:47:00
3 Santasalo Tomi Porin Tarmo 26:47:00
4 Juntunen Antti-Jussi Korson Kaiku 27:16:00
5 Kuusikoski Juho Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser 27:28:00
6 Antikainen Nuutti Cycle Club Helsinki  28:45:00
7 Kantola Juho Korson Kaiku 29:08:00
8 Hara Jere Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser 29:54:00
N16 16 km
1 Lahti Anna Kälviän Tarmo 26:47:00
2 Niemelä Pauliina Seinäjoen Pyörä-Pojat 56  28:09:00
3 Nurmi Petra Porvoon Akilles 29:55:00
M16 20 km
1 Koski Lauri Kälviän Tarmo 29:00:00
2 Hänninen Aleksi Porvoon Akilles 29:00:00
3 Niemi Marco-Tapio Tampereen Yritys 29:00:00
4 Lepistö Waltteri Porin Tarmo 29:42:00
5 Parttimaa Aleksi Turun Urheiluliitto 29:42:00
6 Nordström Jonas Porvoon Akilles 32:50:00
7 Hirvenoja Ville Cycle Club Helsinki  34:10:00
  Hyrkäs Matias Porvoon Akilles DNS
Henttala Niklas Porvoon Akilles DNF
Suvisaari Arttu Porvoon Akilles DNS
Relanto Erik Turun Urheiluliitto DNS
Miehet 50 min + 5 kierrosta
1 Niemi Jarkko Chebici-Isku 58:27:00
2 Idarand Eerki Cycle Club Helsinki  -1
3 Simola Mika Turun Urheiluliitto -1
4 Kuuranne Jori-Pekka Team Probike-Giant -1
5 Hietala Juhana Cycle Center Team -1
6 Koski Olli Kälviän Tarmo -1
7 Stenroos Jarno Porin Pyörä-Karhut -1
8 Sjöblom Johan Pyöräilyseura Zeus -2
9 Haapala Joonas Chebici-Isku -4
Arvo Tapio Turun Urheiluliitto DNF
Nurmi Roope Team Velocitor  DNF
Uusi-Piuhari Teemu Tampereen Pyörä-Pojat /Team Medilaser DNF
Virtanen Jesse Turun Urheiluliitto DNF
Puttonen Max Porvoon Akilles DNS
Hyrkäs Tuomas Porvoon Akilles DNS