Luokka N-Elite
1 79 Palm Anne CCH 43:27,4 Cycle Club Helsinki 2:13:01,1
46 Maisniemi Niina CCH 44:27,5 Cycle Club Helsinki
72 Tiainen Suvi CCH 45:06,2 Cycle Club Helsinki
2 80 Kiviranta Merja IK-32 43:38,8 Idrottsklubben -32 2:13:22,1
75 Lindström Anna IK-32 44:36,3 Idrottsklubben -32
77 Lilja Laura IK-32 45:07,0 Idrottsklubben -32
3 48 Koivula Venla KoiI 43:34,4 Koiviston Isku 2:16:54,4
69 Salmenoja Terhi KoiI 44:33,3 Koiviston Isku
51 Lehtonen Katri KoiI 48:46,7 Koiviston Isku
4 81 Korhonen Heljä HyPy 44:49,7 Hyvinkään Pyöräilijät 2:17:28,7
74 Salovaara Heini HyPy 45:45,4 Hyvinkään Pyöräilijät
63 Törmänen Rosa HyPy 46:53,6 Hyvinkään Pyöräilijät
5 78 Pynnönen Riikka IK-32 45:09,2 Idrottsklubben -32 2:17:40,2
47 Sten Emma IK-32 45:33,6 Idrottsklubben -32
57 Oksanen Pauliina  IK-32 46:57,4 Idrottsklubben -32
6 76 Pensaari Pia TVC 44:09,2 Team Velo Cycling 2:18:08,2
70 Rautio Anne TVC 46:25,6 Team Velo Cycling
61 Saarinen Anna-Mari TVC 47:33,4 Team Velo Cycling
7 71 Laurio Aino CCH 46:33,9 Cycle Club Helsinki 2:21:03,2
52 Lumiaho Iina CCH 46:52,4 Cycle Club Helsinki
53 Westerlund Marianne CCH 47:36,9 Cycle Club Helsinki
8 65 Oksman Ainolaura P-P 46:47,6 Tampereen Pyörä-Pojat 2:22:16,7
56 Kansikas Sofia P-P 47:34,1 Tampereen Pyörä-Pojat
60 Paavola Miimu P-P 47:55,0 Tampereen Pyörä-Pojat
Luokka N-18
1 10 Vainionpää Laura KauKa 25:09,7 KauKa 1:20:27,9
7 Rinne Tiina KauKa 26:24,4 KauKa
5 Hannila Minja KauKa 28:53,8 KauKa
2 2 Sten Ida IK-32 26:52,6 Idrottsklubben -32 1:24:40,0
6 Aintila Cecilia IK-32 28:40,3 Idrottsklubben -32
14 Alanko Vilma IK-32 29:07,1 Idrottsklubben -32
Luokka M-18
1 44 Puttonen Max Akilles 40:19,4 Porvoon Akilles 2:05:08,2
39 Henttala Niklas Akilles 40:52,2 Porvoon Akilles
20 Suvisaari Arttu Akilles 43:56,6 Porvoon Akilles
2 42 Pensasmaa Artturi P-P 39:27,7 Tampereen Pyörä-Pojat 2:11:48,9
37 Koivula Vili P-P 45:30,6 Tampereen Pyörä-Pojat
16 Parkkinen Antti P-P 46:50,6 Tampereen Pyörä-Pojat
3 36 Lepistö Waltteri  PoTa 43:54,0 Porin Tarmo 2:13:08,3
34 Vuorela Markus PoTa 44:14,8 Porin Tarmo
28 Keskinen Juho PoTa 44:59,5 Porin Tarmo
4 35 Hämäläinen Arno OP-P 42:59,3 Ounaksen Pyörä-Pojat 2:13:58,1
23 Anttila Joonatan OP-P 45:00,7 Ounaksen Pyörä-Pojat
19 Huhtala Severi OP-P 45:58,1 Ounaksen Pyörä-Pojat
5 30 Vainionpää Oskari KauKa 44:42,6 KauKa 2:22:49,5
21 Oravamäki Joona KauKa 48:38,4 KauKa
18 Leppinen  Tuomas KauKa 49:28,5 KauKa
Luokka M-Elite
1 136 Helminen Matti CCH 52:14,4 CCH/Landbouwkr 2:43:02,7
134 Maisniemi Kreu CCH 54:57,4 Cycle Club Helsinki
131 Elmgren Jan CCH 55:50,9 Cycle Club Helsinki
2 135 Martikainen Tommi KoiI 54:15,3 Koiviston Isku 2:44:13,9
113 Eskelinen Jussi KoiI 54:42,0 Koiviston Isku
127 Niemi Jarkko KoiI 55:16,6 Koiviston Isku
3 120 Ahlroos Pasi IK-32 55:54,2 Idrottsklubben -32 2:51:50,4
101 Nurminen Janne IK-32 57:34,1 Idrottsklubben -32
122 Pajanne Kari IK-32 58:22,1 Idrottsklubben -32
4 108 Aro Anton CCH 56:32,4 Cycle Club Helsinki 2:51:50,8
111 Salvanto Antero CCH 56:56,2 Cycle Club Helsinki
116 Tammisto Juhani CCH 58:22,2 Cycle Club Helsinki
5 126 Jaakkola Teemu TVC 59:08,8 Team Velo Cycling 3:00:50,5
115 Huhtamäki Tomi TVC 59:46,8 Team Velo Cycling
117 Kilpeläinen Sami TVC 01:54,9 Team Velo Cycling