NIMI SEURA LOPPUAIKA SIJOITUS
SARJA     N-10     5 KM      
       
SARJA M-10    5 KM      
Lindberg Jesper SibbV 0:16:27 1
       
SARJA M-12 10 KM      
Braum-Slöör Isak Lup-82 0:22:55 1
       
SARJA N-14 10KM      
Potkonen Anniina P-P 0:20:17 1
       
SARJA M-75  10 KM      
Westerberg Bror Zeus 0:43:28 1
       
SARJA M-80  10 KM      
SARJA N-16 20 KM      
       
SARJA M-Kunto  20 KM      
Stenvall Jan-Peter KaupinKanuunat    
       
SARJA N-Kunto  20 KM      
Ojanen Pinja CCH 0:40:17 1
       
SARJA N-16  20 KM      
     
SARJA M-50 20 KM      
Riddar Harry Kraft 00:29:00 1
Niemi Bertil (M-55) Lup-82 00:29:34 2
Mäentaus Jukka (M-55) SäkY 00:30:19 3
Koskinen Markku HyPy 00:30:30 4
Mörö Pertti P-Union 00:30:42 5
Tuominen Hannu CCH 00:32:54 6
Hautala Harri Lup-82 00:33:28 7
Alhainen Harri JoensPy    
Grönqvist Jan Lup-82    
Jurvanen Jukka KoPy    
       
SARJA M-60  20 KM      
Aaltonen Tapani HelTri 00:29:33 1
Töllinen Pauli TWD 00:30:31 2
Martinpelto Harri SibbV 00:31:02 3
Tanttu Matti CCH 00:31:04 4
Salminen Pentti TWD 00:31:13 5
Sallinen Kalevi CCH 00:32:09 6
Vuorinen Jorma SäkY 00:32:11 7
Tanskanen Jaakko CCH 00:33:44 8
Vaara Kari JYPS    
       
SARJA M-65 20KM      
Kuha Keijo Picaro 0:30:28 1
Fält Eero TVC 0:30:54 2
Koskihaka Markku SäkY 0:31:24 3
Hirvonen Timo Zeus 0:31:28 4
Hovi Seppo P-union 0:33:34 5
Katila Juhani Zeus 0:36:33 6
Hätönen Tenho PiKe 0:39:34 7
Vuorinen Klaus PiKe 0:45:53 8
Stenström Ulf CK Master    
       
SARJA M-70 20KM      
Munne Reijo KoPy    
       
SARJA N-40 20KM      
Lehmuskanta Kirsi UP    
Laurio Aino (N-50) CCH    
       
SARJA N-18 20 KM      
Koski Vaula LeGo 0:39:44 1
       
SARJA N-Elite 20KM      
Tiainen Suvi CCH 0:31:54 1
Miettinen Riina UP 0:32:16 2
Salovaara Heini HyPy 0:32:34 3
Ahala Maria TuUL 0:32:48 4
Malmström Henrika (N-30) Lup-82    
       
SARJA M-40  50 KM      
Taavitsainen Raimo CCH 01:12:35 1
Simpanen Juha-Pekka HMTCB 01:13:49 2
Liekola Hannu KoPy 01:14:25 3
Sneck Asko HyPy 01:14:48 4
Huippula Jari-Pekka P-union 01:20:49 5
Jaakkola Teemu TVC    
       
SARJA M-30 50KM      
Lehikoinen Antti VP 01:14:06 1
Tammisto Juhani CCH 01:14:31 2
Kilpeläinen Sami TVC 01:16:30 3
Lindqvist Marcus HelTri 01:18:05 4
       
SARJA M-18 50KM      
Myllymäki Markus CCH 01:16:51 1
       
ELITE 50 KM      
Elmgren Jan CCH 01:09:36 1
Kasurinen Tatu TuUL 01:14:42 2
Kilappa Ilkka (Kilpa) CCT 01:20:43 3