KILLINKORTTELI TAMPERE 14.05
    N10 klo 14.00, n. 6 km  
1 101 Kinnunen Henna Länsi Uudenmaan Pyöräilijät -82 13,45
         
    M10 klo 14.00, n. 6 km  
1 95 Laakkonen Akseli Porvoon Akilles 11,11
2 91 Niemi Jonni-Micael Tampereen Yritys 11,38
3 94 Hietaoja Lassi Porin Tarmo 12,39
4 93 Huhtasaari Tommi Kauhajoen Karhu 12,56
5 92 Niemi Tomas-Casimir Tampereen Yritys 13,11
         
    N12 klo 14.00, n. 6 km  
1 81 Alanko Anni Sibbo Vargarna 10,49
2 82 Puskala Viivi Cycle Club Helsinki 10,5
3 84 Suvisaari Vilhelmiina Porvoon Akilles 11,51
  83 Hirvenoja Venla Cycle Club Helsinki DNS
         
    M12 klo 14,45 n. 12 km  
1 71 Manninen Simeon Ounaksen Pyöräpojat 21,09
2 75 Nordström Joakim Porvoon Akilles 21,09
3 73 Santasalo Tomi Porin Tarmo 21,09
4 74 Oksman Konsta Pyörä-Pojat Tampere 22,31
5 70 Torvinen Turo Ounaksen Pyöräpojat 22,43
6 72 Antikainen Nuutti Cycle Club Helsinki 24,15
         
    N14 klo 14,45 n. 12 km  
1 62 Niemelä Pauliina SPP-56 20,54
2 61 Mäki-Jouppila Ella SPP-56 22,01
3 63 Sarismala Katariina Pyörä-Pojat Tampere 24,39
         
    M14 klo 15.15 n. 16 km  
1 64 Parttimaa Aleksi Turun Urheiluliitto 25,28
2 58 Nordström Jonas Porvoon Akilles 25,43
3 60 Relanto Erik Turun Urheiluliitto 27,14
4 53 Kinnunen Henri Länsi Uudenmaan Pyöräilijät -82 27,14
5 54 Huhtasaari Jesse Kauhajoen Karhu 27,55
6 56 Hirvenoja Ville Cycle Club Helsinki 27,33
7 57 Lång Jimi Porin Tarmo 29,11
8 55 Itkonen Jonne Cycle Club Helsinki 29,41
9 59 Hänninen Casper Porvoon Akilles 30,01
         
    N16 klo 15.15 n. 16 km  
1 42 Väkevä Veera Cycle Club Helsinki 26,51
2 41 Kinnunen Heidi Länsi Uudenmaan Pyöräilijät -82 31,21
  43 Nurmi Petra Porvoon Akilles DNS
         
M16 klo 16.00 n. 20 km
1 34 Hänninen Aleksi Porvoon Akilles 32,41
2 29 Koski Lauri Kälviän Tarmo 32,41
3 21 Kalja Mihkel Tartu SK Velo Team Eesti 32,51
4 20 Niemi Marco-Tapio  Tampereen Yritys 32,51
5 31 Lepistö Waltteri Porin Tarmo 32,51
6 35 Suvisaari Arttu Porvoon Akilles 33,45
7 22 Põldvere Gregor Tartu SK Velo Team Eesti 33,52
8 27 Pahlanen Aleksi Kälviän Tarmo 33,52
9 33 Henttala Niklas Porvoon Akilles 33,52
10 30 Vuorela Markus Porin Tarmo 33,52
11 25 Huhtasaari Teemu Kauhajoen Karhu 36,22
12 26 Vierre Kimi Pyörä-Pojat Tampere 37,11
  32 Perälä Henri CC Picaro DNF
  23 Luostarinen Henrik Turun Urheiluliitto DNS
  24 Juhanoja Lassi Turun Urheiluliitto DNS
         
    Elite klo 16.45, 60 min + 5 kierrosta  
1 16 Nurmi Roope Porvoon Akilles 01:05,2
2 5 Hämeenaho Tero Team Continetal  
3 41 Rossi Jussi TWD Länken 1:05:51
4 6 Järvinen Henri Team Continetal  
5 8 Niemi Jarkko Chebici-Isku  
6 15 Puttonen Max Porvoon Akilles  
7 2 Jüri Mihkel Tartu SK Velo Team 01:08,1
8 1 Jõgi Villu Tartu SK Velo Team 1:09:12
9 10 Tuominen Samuli Chebici-Isku 01:12,3
  9 Haapala Joonas Chebici-Isku dns
  12 Uusi-Piuhari Teemu Pyörä-Pojat Tampere dnf
  14 Teivaala Olli Pyörä-Pojat Tampere dnf
  17 Färlin Juho Porvoon Akilles dnf
  18 Koistinen Sampo Cycle Center Team dnf
  3 Ketola Jani Turun Urheiluliitto dns
  4 Mölsa Jaakko Turun Urheiluliitto dnf
  7 Lehtimäki Toni Team Continetal dns