SM Cyclo-Cross Kerava Keinukallio 02.10.2011
Lähtö 1 klo 10:00 Harraste
Sij nimi   seura aika krs
1 Soner Kökä CCH 00:27:54 4
2 Eskola Kare E-S Naturistit 00:28:00 4
3 Bijmolt Gerbrand PKK 00:29:13 4
4 Kotijärvi Antero KuopS 00:30:11 4
5 Väkevä Vesa CCH 00:30:21 4
6 Närhi Lauri MTBCF 00:30:47 4
7 Nyman Jarkko 00:31:07 4
8 Hellsten Juha Raasto boys 00:31:42 4
9 Järvinen Tommi RCT 00:32:00 4
10 Einistö Teppo Zeus 00:32:25 4
11 Viiri Tapio Hirvensalon Heitto 00:32:33 4
12 Aalto Jarno OriToive 00:33:27 4
13 Sabure Phillip CCH 00:33:51 4
14 Siiriäinen Pekka Cycle Center 00:34:09 4
15 Pohjola Jarkko HePo 00:34:21 4
dnf Hirvonen Keijo -
dnf Koski Mika MTB-Järvenpää
dns Heinonen Aki Vantaan Väsyneet
dns Leppäaho Mika JYPS
dns Saari Risto Prologi
dns Virta Maija Soutu- ja
kuntoseura Joutele
Lähtö 2 klo 10:45 M-16
Sij nimi seura aika krs
1 Niemi Marco-Tapio TY 00:26:32 4
2 Halme Sasu KorsKa 00:28:10 4
3 Hänninen Jaakko TaiTä 00:30:58 4
DNF Juntunen Antti-Jussi KorsKa 00:00:00 4
DNS Lepistö Waltteri PoTa 00:00:00 4
     
Lähtö 2 klo 10:45 N-16
Sij nimi   seura aika krs
1 Lahti Anna KäTa 00:33.32 4
2 Niemelä Pauliina SPP-56 00:26:42 -1
3 Puskala Viivi CCH 00:28:31 -1
4 Lahti Emma KäTa 00:28:40 -1
Lähtö 2 klo 10:45 N-18
Sij nimi seura aika krs
1 Väkevä Veera CCH 00:32:27 4
2 Alanko Vilma IK-32 00:34:05 4
3 Kansikas Jasmin P-P 00:35:01 4
Lähtö 3 klo 11:30 M-18
Sij nimi seura aika krs
1 Pensasmaa Artturi P-P 00:36:08 5
2 Leppänen Vili TWD 00:37:20 5
3 Kanerva Hiski CCH 00:37:37 5
Lähtö 3 klo 11:30 N-Elite
Sij nimi seura aika krs
1 Rossi Maija TWD 00:37:45 5
2 Pynnönen Riikka IK-32 00:38:48 5
3 Pensaari Pia TVC 00:39:53 5
4 Korhonen Heljä HyPy 00:41:44 5
5 Lindström Anna IK-32 00:42:01 5
6 Kansikas Sofia P-P 00:42:13 5
7 Ovaska Heli PK Team 00:42:22 5
8 Ronkainen Anna CCH 00:45:16 5
9 Makkonen Eeva IK-32 00:46:48 5
dnf Soilu Pauliina CCH 00:00:00  
dns Konttinen Hanna VoVi 00:00:00  
dns Lilja Laura IK-32 00:00:00  
dns Marjakoski Eeva-Maria IK-32 00:00:00  
   
Lähtö 4 klo 12:30 M-40
Sij nimi seura aika krs
1 Kansikas Ari P-P 00:34:47 5
2 Soini Kyösti PK Team 00:35:28 5
3 Konttila Mauri Zeus 00:35:28 5
dnf Hyttinen Tero KKK 00:00:00 0
dns Vainio Kimmo TWD 00:00:00 0
Lähtö 4 klo 12:30 M-50    
Sij nimi seura aika krs
1 Mikkonen Ari JoensPy 00:37:27 5
2 Lipsonen Oiva Picaro 00:38:54 5
3 Salonen Esa PKK 00:41:29 5
4 Lipponen Eino P-68 00:42:52 5
5 Kivelä Leevi CCH 00:35:12 -1
Lähtö 5 klo 13.30 M-Elite
nimi seura aika krs
1 Tiainen Sami TWL 01:04:59 10
2 Ojala Henri KoiI 01:04:59 10
3 Kananen Kimmo VCR 01:04:59 10
4 Kangaskokko Juha Picaro 01:04:59 10
5 Miettinen Olli Picaro 01:04:59 10
6 Halme Samuel V8 01:07:39 10
7 Tähti Toni Picaro 01:07:40 10
8 Hietala Juhana CCH 01:08:21 10
9 Leppämäki Marko V8 01:08:45 10
10 Salonen Erkko CCH 01:09:20 10
11 Hänninen Juho TaiTä 01:11:58 10
12 Vilen Mika CCH -1
13 Huhtamäki Tomi VVC -2
14 Kallio Tomi IK-32 -2
15 Ovaska Kimmo PK Team -2
16 Rintala Timo CCH -2
Tuikka Tommi Picaro dnf
Kemppainen Jari CCH dnf
Rossi Jussi TWL dnf
Leppänen Petri K V8 dnf
Järvinen Henri V8 dnf
Lindqvist Petri Zeus dns
Martikainen Tommi Chebici-Isku dns
Viikari Pekka P-68 dns
Visuri Samuli CCH dns
Niemi Jarkko KoiI dns