Ratapyöräilykilpailut 6.5.2010 Helsingin Velodrom
1 km aika-ajo Yleinen Kilpailun pisteet yhteispisteet
1. Anton Aro CCH 1;10.97 12
2. Jere Myllymäki CCH 1;16.34 10 Neljät pisteet huomioidaan
3. Eerik Idarand CCH 1;17.01 8
4. Antti Sizko Akilles 1;22.45 7
5. Juha Aintila IK-32 1;22.56 6
6. Antero Aarnio CCH 1;23.66 5
7. Risto Päivänsalo IK-32 1.25.17 4
8. Kevin Ots CCH 1;28.95 3
9. Michael Aarnio CCH 1;33.53 2
10. Jonne Itkonen CCH 1;42.89 1
500 m aika-ajo Naiset M50

Kilpailun pisteet

1. Jyrki Tasa CCH 42;53 11
2. Anne Palm CCH 43.27 9
3. Silvia Lippe Viro 43.63 7
4. Evelin Idarand CCH 44.48 6
5. Juhani Aherikko HTL 44;99 5
6. Pekka Husgafvel CCH 45;03 4
7. Anna Ronkainen CCH 45;17 3
8. Veera Väkevä CCH 45;68 2
9. Arto Husgafvel CCH 49;20 1
Progresiivinen Pisteajo Yleinen

Kilpailun pisteet

yhteispisteet
1. Erik Idarand CCH 35 9 17
2. Jere Myllymäki CCH 17 7 17
3. Anton Aro CCH 2 5 17
4. Risto Päivänsalo VP 4 8
5. Juha Aintila IK-32 3 9
6. Antero Aarnio CCH 2 7
Michael Aarnio CCH . 2
Pudotusajo Naiset M50

M16

yhteispisteet
1. Jere Myllymäki CCH 12 29
2. Jyrki Tasa CCH 10 21
3. Silvia Lippe Viro 8 15
4. Anna Ronkainen CCH 7 10
5. Michael Aarnio CCH 6 8
6. Pekka Husgafvel CCH 5 10
7. Evelin Idarand CCH 4 10
8. Veera Väkevä CCH 3 5
9. Arto Husgafvel CCH 2 3
10. Juhani Aherikko HTL 1 6
Keirin Yleinen

Kilpailun pisteet

yhteispisteet
1. Eerik Idarand CCH 8 25
2. Anton Aro CCH 6 23
3. Jere Myllymäki CCH 4 (ei huomioida) 29
4. Juha Aintila IK-32 3 12
5. Risto Päivänsalo VP 2 10
6. Antero Aarnio CCH 1 8
Stratch/Linja-ajo Naiset M16,50

Kilpailun pisteet

yhteispisteet
1. Jere Myllymäki CCH 11 40
2. Silvia Lippe Viro 9 24
3. Evelin Idarand CCH 7 17
4. Jyrki Tasa CCH 6 27
5. Anna Ronkainen CCH 5 15
6. Pekka Husgafvel CCH 4 14
7. Michael Aarnio CCH 3 11
8. Veera Väkevä CCH 2 7
9. Arto Husgafvel CCH 1 4
Piste-ajo 20 kierrosta Yleinen

Kilpailun pisteet

yhteispisteet
1. Eerik Idarand CCH 43 7 32
2. Antero Aarnio CCH 12 5 13
3. Anton Aro CCH 9 3 26
4. Juha Aintila IK-32 7 2 14
5. Risto Päivänsalo VP 4 1 11
Kaikki lähdöt olivat erillisiä kilpailuja, mutta illan palkitut olivat viisi parasta yhteispisteissä.
1. Jere Myllymäki CCH 40
2. Eerik Idarand CCH 32
3. Jyrki Tasa CCH 27
4. Anton Aro CCH 26
5. Silvia Lippe Viro 24