WATTBIKE CUP
Pisteet: 
, Pisteet 4/4 osakilpailun jälkeen.
  Pojat 14   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Luukas Methuen CCH 2       2
               
  Pojat 16   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Erik Relanto TuUL 6 4     10
2 Michael Aarnio CCH 8       8
3 Ville Hirvenoja CCH 4 2     6
4 Jonne Itkonen CCH 2       2
               
  Pojat 18   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Sasu Halme KORSKA/ Team Focus 1 1   4 6
               
  Miehet 80   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Henrik Anthoni SV 1 1   2 4
               
  Miehet 70   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Matti Hyttinen Zeus 1 2   6 9
2 Rauno Kiander IU     1 4 5
3 Kari Leinonen         2 2
4 Kaj Kallio     1     1
               
  Miehet 60   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Matti Tanttu CCH 5 5 6 12 23
2 Leevi Kivelä CCH 4 4   14 22
3 Antti Nieminen  Zeus 3   5 8 16
3 Matti Loukonen Zeus   2 4 10 16
5 Juhani Katila Zeus 1 1 2 4 7
6 Johannes Leppänen CCH       6 6
7 Erkki Arponen KoPy 2 3     5
8 Kari Sairanen IU     3   3
               
  Miehet 50   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Harry Strömberg IK-32 7 5   14 26
2 Ari Kansikas Team Medilaser/ P-P jäsenet 8 2   12 22
3 Bertel Niemi LUP-82 10 3   8 21
4 Markku Henriksson Oulun Tarmo 9 1   10 20
5 Kari Pajanne IK-32 11 4     15
6 Jussi Koponen RC SMARK 4     4 8
6 Pekka Suoknuuti Club Huuma       6 6
8 Antero Aarnio CCH 6       6
9 Vesa Väkevä CCH 5       5
10 Ari Kitunen KoPy 3       3
11 Jan Luoto CCH 2       2
12 Harri Hautala LUP-82 1       1
  Miehet 40   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Kyösti Ryhänen Zeus 7 5 5   17
2 Hannu Liekola KoPy 6 4 4   14
2 Heikki Keskinen Tako   6   8 14
4 Mika Salonen Tako   7   6 13
5 Veikko Sinisalo Imatra     3 4 7
6 Petri Hankiola CCH 2 1 2 2 6
7 Raimo Taavitsainen CCH 5       5
8 Tomi Siivonen IK-32 4       4
9 Markku Savolainen CCH 3       3
9 Alexander Stubb IK-32   3     3
11 Ari Lappi Zeus/Road Academy   2     2
12 Timo Salmi HePo 1       1
12 Veli Hyppöläinen IU     1   1
               
  Tytöt 14   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Viivi Puskala CCH 4 6     10
2 Venla Hirvenoja CCH 2 4     6
3 Petra Rautiainen CCH/ Nishiki Racing Women   2     2
               
  Tytöt 16   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Iida Sinisalo Imatra     1 4 5
               
  Tytöt 18   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Noora Liukkonen Club Huuma       4 4
2 Veera Väkevä CCH 2       2
2 Petra Nurmi CCH 1 1     2
  Naiset 40   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Kirsi Lehmuskanta CCH/ Nishiki Racing Women   1 1 6 8
2 Päivi Parikka-Sinisalo Imatra     3 4 7
3 Sari Saantola   2 2 2 2 6
4 Katariina Laakkonen BMX Helsinki 3       3
4 Elin Jouhki Focus Ladies Cycling Team   3     3
6 Maria Lemola-Lehto   1       1
               
  Naiset 50    Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Tarja Rissanen CC Tailwind       2 2
               
  Naiset   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Sofia Kansikas Team Medilaser/ P-P jäsenet 5 6   12 23
2 Jasmin Kansikas Team Medilaser/ P-P jäsenet 4 4   10 18
3 Riina Miettinen CCH/ Nishiki Racing Women 6 5     11
4 Sini Savolainen CCH/ Nishiki Racing Women 2     8 10
5 Sanna Karjalainen KoPy 3     6 9
6 Heini Salovaara AHH/ Hypy   2 2 4 8
7 Suvi Tiainen Nishiki Racing Women   3     3
8 Milla Nyman Club Huuma       2 2
9 Ira Rissanen CCH/ Nishiki Racing Women 1       1
9 Peppi Heinikainen AHH/ Hypy     1   1
               
  Miehet   Mylly 4km Lundberg 4km Imatra 10km Kouvola 10km Yhteispisteet
1 Samuel Halme Team Medilaser/ P-P jäsenet 18 6   20 44
2 Tero Pusa KoPy 15 7   18 40
3 Jussi Nummikko LaPy 17 10 9   36
4 Antti Suvanto IU 10   7 14 31
5 Arttu Mäkinen HyPy 11 4 6 8 29
6 Ville-Pekka Reponen IK-32 16 9     25
7 Juha Kettunen IK-32   8   16 24
8 Simo Pajari IU     5 10 15
9 Jori-Pekka Kuuranne UP 14       14
10 Janne Nurminen IK-32 13       13
11 Jani Seppälä Zeus 12       12
11 Janne Pihlajamäki         12 12
13 Risto Parviainen KorsKa 7 3     10
14 Ville Heistman Cycle Center Team 9       9
15 Juha Korpinen IU     8   8
15 Antero Salvanto IK-32 8       8
17 Ossi Vuola KuoPys 6       6
17 Pekka Nieminen         6 6
19 Kari Veikkolainen   5       5
19 Juho Saloniemi OriToive 3 2     5
19 Teemu Hämäläinen KoPy   5     5
22 Samuli Cederström Imatra     4   4
22 Sami Saarenpää TVC 4       4
22 Pauli Uitto         4 4
25 Timo Karttiala Zeus 2 1     3
25 Iiro Sairanen IU     3   3
27 Part Parnefov       2   2
28 Tero Karttiala   1       1