Cyclo Cross CUP 2010
Jokaisen kilpailijan viisi parasta kilpailua on pisteissä 1 2 3
Miehet seura 1 2 3 4 5 yht.   Kilpailut joista pisteet tulivat
1. Kimmo Kananen TW-L 195         195   SM    
2. Juha Kangaskokko Picaro 165 30       195   SM Nalli Cross  
3. Olli Miettinen Picaro 140             SM    
4. Tommi Tuikka Picaro 120             SM    
5. Jukka Heinikainen TW-L 105             SM    
6. Petri K.Leppänen Velo-8 90             SM    
7. Samuel Halme KorsKa 80         80   SM    
8. Jaakko Sorvisto Picaro 60 20       80   SM Nalli Cross  
9. Marko Leppämäki Velo-8 70         70   SM    
10. Ari Kansikas TP-P 50             SM    
11. Petri Lindqvist Zeus 40             SM    
12. Jarkko Pakkanen P-Union 30             SM    
13. Paavo Hiltunen Velo-8 20             SM    
14. Kari Raivio Picaro 15             SM    
15. Mikko Myöhänen PMK 15             Nalli Cross    
16. Antti Kulmala OPP 10             Nalli Cross    
17. Timo Jaakko Toiviainen Picaro 10             SM    
18. Pasi Lieto   7             Nalli Cross    
19. Pasi Kärki PMK 4             Nalli Cross    
20. Eppu Seeck MTBCF 2             Nalli Cross    
21. Olli Karioja OTC 1             Nalli Cross    
  Naiset seura 1 2 3 4 5 yht.   Kilpailut joista pisteet tulivat    
1. Carina Ketonen RiCC 195             SM    
2. Pia Pensaari TVC 165             SM    
3. Sari Puumala Picaro 140             SM    
4. Heli Ovaska PK-Team 120             SM    
5. Anna Ronkainen CCH 105             SM    
6. Hanna Konttinen Vo-Vi 90             SM    
  M18 seura 1 2 3 4 5 yht.        
1. Jesse Virtanen TuUL 195             SM    
2. Eemeli Välimaa OPP 165             SM    
3. Heikki Soukko TP-P 140             SM    
  N18 seura 1 2 3 4 5 yht.        
1. Sofia Kansikas TP-P 195             SM    
2. Jenna Lajunen VP 165             SM    
  M16 seura 1 2 3 4 5 yht.        
1. Vili Leppänen TWD 195             SM    
2. Marco Tapio Niemi TY 165             SM    
3. Christian Holmén TP-P 140             SM    
4. Sasu Halme KorsKa 120             SM    
  N16 seura 1 2 3 4 5 yht.        
1. Jasmin Kansikas TP-P 195             SM    
2. Veera Väkevä CCH 165             SM    
3. Eveliina Sarismala TP-P 140             SM    
4. Minni Leppänen TWD 120             SM    
5. Vilma Alanko SV 105             SM